Objednejte si novou kuchyni a získejte exkluzivní bonus: 5letou prodlouženou záruku na vybrané vestavěné spotřebiče Siemens v min. hodnotě 12 000 Kč.

map iconKuchyňské a bytové studio
0
Poptat realizaci
picture

Výbava a ergonomie

Ergonomický kuchyňský systém Blum

Každá kuchyně potřebuje dostatek úložného prostoru a více ergonomie

Náš nový systém DYNAMIC SPACE do vaší nové kuchyně vnese více komfortu, funkčnosti a kvality, dostatek úložného prostoru a více ergonomie. Umožňuje vám si kuchyň přehledně rozdělit do zón a získat tak optimální přístup ke všemu potřebnému.

Optimální přístup díky plným výsuvům

Optimální přístup díky plným výsuvům

Plnovýsuvy mají vůči částečným výsuvům výhodu v tom, že vám skýtají dohled a přístup až do posledního koutku. O celém obsahu zásuvky máte dokonalý přehled a pohodlně dosáhnete na všechny uložené předměty.

Více ergonomie bez dvířek ve spodní skříňce

Dvířka ve spodních skříňkách jsou ergonomicky velmi nevhodná. Uložené předměty musíte pracně hledat, protože nemáte o obsahu skříňky přehled. Naše zásuvky a výsuvy zabrání zbytečnému klekání a ohýbání se, poskytnou vám pohodlný přehled a optimální přístup ke všemu potřebnému.

Více ergonomie bez dvířek ve spodní skříňce
Kuchyňské zóny a optimalizace postupů

Kuchyňské zóny a optimalizace postupů

Funkční pracovní zóny jsou klíčem pro plánování a vnitřní uspořádání kuchyně. Ve správně naplánované kuchyni budete mít cesty křížem krážem po kuchyni i čas ušetřeny. Plánovat v pěti kuchyňských zónách –⁠ zásoby, ukládání, mytí, příprava a vaření/pečení –⁠ znamená optimalizovat pracovní postupy.

Výklopy u horních skříněk

Do horních skříněk doporučujeme zvolit výklopné provedení otevírání dvířek. Neuhodíte se tak do hlavy, jako v případě klasického otevírání. V horních skříňkách většinou bývá otevírání TIP ON – tedy jen zatlačíte a dvířka se otevřou.

Výklopy u horních skříněk
Bezúcyhtkové/úchytkové otevírání

Bezúcyhtkové/úchytkové otevírání

Záleží na designu kuchyně a také finančním rozpočtu. Nelze napsat, že jedna nebo druhá varianta je správná – je to otázka vkusu. Bezúchytková kuchyň bývá lakovaná s vyfrézováním úchytka, nebo na dotyk s elektrickým ovládáním, což je výrazně dražší. V moderních kuchyních jsou také často vdět zkombinované obě řešení – v rámci finančních úspor, ale i oživení kuchyně.

Organizace

Při práci v kuchyni Vám hodně pomůže, když každá věc bude mít své místo. Radíme tedy nakoupit si organizéry, příborník, boxy a potravinové dózy, šuplíky si rozčlenit pomocí plastových přepážek. A při organizaci myslete na to, že čím méně používaný předmět, tím výš nebo níž jej uložte.

Organizace
Výška pracovní plochy

Výška pracovní plochy

Při plánování výšky pracovní desky radíme vzít v potaz, kdo bude v kuchyni vařit. Aby jste se potom zbytečně u pracovní desky nehrbili, měla by být od 10 až15 cm níže než máte mírně ohnutý loket. Horní skříňky poté bývají zhruba 55 až 70 cm nad pracovní deskou, v závislosti na výšce a také typu digestoře.

Prohlédněte si katalogy kuchyňských spotřebičů, kterými můžeme vaši novou kuchyň vybavit

Získejte 5 let prodloužené záruky

Přes 20 000 spokojených zákazníků

Svým přístupem, filozofií a komplexností služeb jsme dosáhli toho, že více jak 20 000 spokojených zákazníků má skutečně HEZKÝ DOMOV.

Naším největším cílem je vstoupit do povědomí veřejnosti jako rodinná firma s osobním přístupem k zákazníkovi. Chceme, aby u nás měl zákazník vždy možnost kontaktu s majiteli, kteří jsou nedílnou součástí koloběhu ve firmě a dohlíží na požadovaný standard.

 • star star star star star

  "Od firmy Hezký domov jsme si nechali kompletně navrhnout kuchyň. Jako první bych chtěl ocenit příjemný a odborný přístup pana Juřici, se kterým jsme na návrhu kuchyně pracovali. Několika praktickými radami přispěl k tomu, že máme funkční kuchyň dle našich představ. Rovněž montáž proběhla dle domluvy. Pánové přijeli načas, byli samostatní, nic nezničili, takže paráda. S kvalitou kuchyně jsme měsíc po používání zatím naprosto spokojení. Takže závěrem zbývá už jen dodat: Děkujeme!"

  Tomáš Honajzer, Holubice

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Ráda bych pochválila firmu Hezký domov, která realizovala naši novou kuchyň, od 1.schůzky až po dokončení bylo vše naprosto perfektní. Nemám co vytknout, vyřešili vše do posledního detailu."

  Simona Punčochářová, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, v minulém týdnu dokončila Vaše firma montáž kuchyně v mém bytě. S celým průběhem realizace kuchyně jsem byl velice spokojen. Vyskytly se sice drobné problémy, ale to se stává a navíc byly vyřešeny k mé spokojenosti. Zvláště kladně bych chtěl ocenit přístup Vašeho prodejce pana Čecha Michala. Velice mile mě překvapila jeho vstřícnost, profesionalita a aktivita, jak při návrhu, tak při samotné realizaci kuchyně. Doporučoval bych ho ocenit nějakou prémií nebo odměnou, protože je pilířem Vaší firmy. Váš spokojený zákazník."

  Petr Vrba, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, vzhledem k tomu, bydlím na Kamenném vrchu, Vaši firmu znám již dlouho. Při rozhodování o firmě od které si nechám vyrobit kuchyň pro mě nebyla rohodující jen cena, ale především kvalita, o které jsem se přesvědčil již u Vás na kuchyňském studiu. Co mě však nejvíc přesvědčilo byl velmi osobní přístup a profesionalita Vašeho prodejce pana Čecha Michala, překvapila mě jeho vstřícnost a aktivita, jak při návrhu kuchyně, tak při samotné realizaci. Při průběhu realizace zakázky se sice vyskytly drobné problémy, ale to se může stát a ale všechny byly vyřešeny k mé plné spokojenosti. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já a budu Vás doporučovat všem svým známým a kolegům v práci. Váš spokojený zákazník."

  Pavel Kořínek, Brno-Kamenný vrch

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Naprostá spokojenost. Máme od vás kuchyň v novostavbě a je přesně taková, jakou jsem si ji vysnila - nádherná, kvalitní a netypická. Kuchyň je teď pro nás opravdovým srdcem domova. Velice doporučuji také komunikaci s panem Juřicem, je to člověk na správném místě a vždy je ochotný, milý a rád poradí. Určitě nelituji, že jsme si vybrali pro realizaci naší kuchyně zrovna firmu HEZKY DOMOV ?? Zdravíme ze Cvrčovic!"

  Simona Nechutová, Cvrčovice

  výroba kuchyňské linky

  VŠE NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

  VŠE NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

  Chceme, aby byl váš nový domov skutečně podle vašich představ. Proto vám vždy vyjdeme maximálně vstříc.

  SPOLUPRACUJEME POUZE S OSVĚDČENÝMI DODAVATELI

  SPOLUPRACUJEME POUZE S OSVĚDČENÝMI DODAVATELI

  Kuchyňské spotřebiče odebíráme od ověřených značek Siemens, Bosch, Whirlpool a další.

  VLASTNÍ TÝM ZKUŠENÝCH MONTÁŽNÍKŮ

  VLASTNÍ TÝM ZKUŠENÝCH MONTÁŽNÍKŮ

  Naši kvalifikovaní odborníci procházejí pravidelnými školeními, aby vám vždy mohli nabídnout ty nejlepší služby.

  ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ KAŽDÉHO DETAILU

  ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ KAŽDÉHO DETAILU

  Zaměření provede kvalifikovaný montér, který bude mít celkovou montáž následně na starosti.

  ČESKÁ FIRMA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 25 LET

  ČESKÁ FIRMA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 25 LET

  Nejsme na trhu nováčkem. Naše kořeny sahají až do roku 1992. Za tu dobu jsme pro vás vytvořili desetitisíce realizací.

  Inspirujte se našimi realizacemi

  Rádi vám vyrobíme na zakázku něco podobného

  Kuchyňské a bytové studio

  | Hezký domov

  email iconZa Vodojemem 22,
  642 00 Brno - Bosonohy

  PO - PÁ8-17

  Rádi se Vám budeme věnovat i mimo tuto dobu, stačí si zavolat a domluvit si schůzku.

  Než k nám přijedete, domluvte si prosím schůzku, abychom se vám mohli plně věnovat. 

  Chcete si sjednat schůzku
  nebo se na cokoliv zeptat?

  Ozvěte se, rádi s vámi projdeme osobně každý detail

  O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os. údajů.