Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • gal-199-big-775x300
  • gal-200-big-775x300
  • gal-203-big-775x300
  • gal-381-775x300

Nábytek do obývacího pokoje

Obývací pokoj je vlastně srdcem Vašeho domova.

Mělo by to být místo u Vás doma, kde se bude nejčastěji setkávat celá Vaše rodina i přátelé. Ať už jen při sledování televize nebo povídání si u nedělní kávy, ale i u příležitosti rodinných oslav. Zkrátka v této místnosti bude celá Vaše rodina pohromadě.

Tato místnost by měla být symbolem pohodlí a útulnosti Vašeho domova.

Obývací pokoj bude centrem Vašeho domu či bytu a tak by jste měli jeho zařizování věnovat dostatek času. Ať už si zvolíte moderní styl či jiný, měli byste si vybírat doplňky ve stejném duchu. Jak na to?

Při návštěvě našeho bytového studia Vám náši designéři pomohou s vytvořením grafického návrhu obývacího pokoje. Poradí Vám se sestavením praktické a moderní obývací sestavy, může Vám nabídnout komodu, konferenční stolek a také vychytávky spojené s moderní technikou.

HEZKÝ DOMOV mít chce každý, zařídíme hned a navždy :-)

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie interiérů.

Fotogalerie

Nábytek do obýváku bílá lesk - hacienda Nábytek do obýváku  jasmín - wenge Nábytek do obýváku  jasmín - du bahenní Nábytek do obýváku  jasmín - wenge Nábytek do obýváku Oliva Cordoba tmavá - Ivory Nábytek do obývák calvados Creme Nábytek do obýváku bílá lesk Nábytek do obýváku bílá lesk dub Ferrara Nábytek do obýváku javor Wenge

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím