Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • predsin-skrine-775x300--1
  • chodba-775x300-3
  • skrine-buk-komoda-775x300-2
  • loznice-775x300-3

Vestavěné skříně

HEZKÝ DOMOV mít chce každý, zařídíme HNED a NAVŽDY!

Každá vestavěná skříň by měla být vybavena idividuálně podle požadavků a potřeb zákazníka. Snažíme se o to, aby byla nejen hezká, ale především funkční, praktická a splňovala veškeré požadavky na ukládání jednotlivých věcí do skříně. Na trhu jsou spousty praktických doplňků, kterými můžete vybavit svou vestavnou skříň. Díky nim se zvyšuje komfort při samotném užívání Vašich úložných prostor. Jen díky kvalitnímu kování lze dosáhnout dlouhé životnosti a pohodlí při manipulaci s velkými dveřmi.
Vestavěné skříně jsou důležitým prvkem v každé moderní domácnosti, protože šetří Váš prostor.

Díky našemu individuálnímu a komplexnímu přístupu k Vám jako k zákazníkovi a vlastní výrobě na zakázku, dělá z každé námi realizované vestavěné skříně originál.

Od samotné konzultace s prodejcem, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se Vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat Vaše představy. Do každého návrhu skříně se prodejce snaží vnést funkčnost, praktičnost, zajímavý moderní design, ale i určitou originalitu řešení a nápad.

Vyrobíme vestavěnou skříň přesně podle vašich potřeb a přání. Jedině tak pro Vás bude Vaše skříň po léta zdrojem radosti a potěšení. Společně po Vás vytvoříme HEZKÝ DOMOV.

Jeden domov - jedna značka, Hezký domov - Vaše značka.

Pošlete nám poptávku na vestavěnou skříň

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie vestavených skříní...

Fotogalerie

Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně bílá Printglass Vestavěné skříně bílá - Machiatto Vestavěné skříně bílá lacobel fialová Vestavěné skříně ořech lacobel Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně borovice - lacobel Vestavěné skříně buk zrcadlo Vestavěné skříně buk matné sklo Vestavěné skříně merano přírodní

Dokumenty

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím