Objednejte si novou kuchyni a získejte exkluzivní bonus: 5letou prodlouženou záruku na vybrané vestavěné spotřebiče Siemens v min. hodnotě 12 000 Kč.

map iconKuchyňské a bytové studio
0
Poptat realizaci
picture
 • home icon
 • Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vsaďte na praktické řešení šetřící místo

Nechte si od nás zhotovit kvalitní vestavěnou skříň na míru. Díky vlastní zakázkové výrobě se dokážeme přizpůsobit jakémukoliv prostoru a vašemu přání a nic nás nemůže překvapit.

Náš individuální a komplexní přístup ke každému zákazníkovi a výroba nábytku na míru dělá z každé námi realizované vestavěné skříně originál.

Nadčasový, <strong> funkční design</strong>

Nadčasový, funkční design

Každá naše vestavěná skříň je individuálně vybavena podle požadavků a potřeb zákazníka. Snažíme se o to, aby vaše skříň byla nejen esteticky působivá, ale především funkční, praktická a splňovala veškeré požadavky na ukládání jednotlivých věcí do skříně.

Návrh skříně zdarma

Grafický návrh vestavěné skříně včetně cenové nabídky Vám vypracujeme k nahlédnutí zdarma a nezávazně. V případě, že si budete chtít projekt odnést domů, účtujeme poplatek, který je vratný při podpisu smlouvy o dílo.

Návrh skříně <strong>zdarma</strong>
Prohlédněte si <strong>realizace v našem studiu</strong>

Prohlédněte si realizace v našem studiu

V našem studiu si můžete prohlédnout vestavěné skříně v mnoha barevných provedeních a v široké variabilitě jednotlivých komponentů.

Vždy se snažíme o to, aby každá vestavěná skříň byla především plně funkční a poskytovala vám pohodlí při ukládání oblečení a sezónních věcí.

Přes 20 000 spokojených zákazníků

Svým přístupem, filozofií a komplexností služeb jsme dosáhli toho, že více jak 20 000 spokojených zákazníků má skutečně HEZKÝ DOMOV.

Naším největším cílem je vstoupit do povědomí veřejnosti jako rodinná firma s osobním přístupem k zákazníkovi. Chceme, aby u nás měl zákazník vždy možnost kontaktu s majiteli, kteří jsou nedílnou součástí koloběhu ve firmě a dohlíží na požadovaný standard.

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, s Vaší firmou jsme byli spokojeni od samotného počátku. Po celou dobu naší spolupráce byla vynikající, profesionální komunikace, jak s vedením firmy, tak i s montéry, kteří odvedli bezchybnou práci. Během celé realizace, ani později se nevyskytly žádné problémy. Bylo dodrženo vše, na čem jsme byli předem dohodnuti. Firmu Welle můžeme všem vřele doporučit. I my se na ni v případě potřeby znovu rádi obrátíme."

  Mayerová Marie, Bílovice nad Svitavou

  interiér

 • star star star star star

  "Už mě Hezký domov provedl 4 zakázky, jak ve firmě, tak i doma. Naprostá spokojenost od návrhu přes realizaci až po montáž. Naprosto vždy perfektní přístup všech zaměstnanců a velmi vysoká kvalita provedení. Tuto firmu velmi rád doporučím všem."

  Lubor Švehla, Tvarožná

  interiér

 • star star star star star

  "Profesionální i lidský přístup, cenově výborné v poměru cena/kvalita. Už nám doma dělali několik zakázek, vždy výborná komunikace i perfektní provedení práce, příjemní a šikovní zaměstnanci. Jsme velmi spokojeni a už chystáme další zakázku ?"

  Daniela Ryšavá, Brno

  interiér

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, úplná spokojenost s přístupem společnosti při řešení realizace nového interiéru bytu. Firmu jsem si vybral na základě doporučení a také proto, že byli schopni zařídit přes své subdodavatele montáž rozvodu elektřiny, vody a podhledu. Příjemný přístup a maximální snaha vyhovět všem požadavkům od první schůzky s panem Čechem až po předání krásného interiéru v předem domluvením termínu."

  Lukáš Běták, Brno

  interiér

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, velice ráda bych Vám poděkovala za dlouholetou spolupráci. Jako Vaši spokojení zákazníci se neřídíme pouze cenou, u nás je na prvním místě kvalita. Nemáme rádi řetězce na levné nábytky - jejich kvalita je někdy až urážka zákazníků, připomínají čínskou kvalitu, což je často skoro nadávka. Pro nás je velmi důležitá též opravitelnost, což je u Vás dáno a líbí se nám též forma rodinné firmy. Jsme strašně moc spokojení se spoluprací Vašeho prodejce pana Čecha. Přejeme i do budoucna hodně úspěchů Sobotkovi."

  manželé Sobotkovi, Brno

  interiér

  VŠE NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

  VŠE NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

  Chceme, aby byl váš nový domov skutečně podle vašich představ. Proto vám vždy vyjdeme maximálně vstříc.

  SPOLUPRACUJEME POUZE S OSVĚDČENÝMI DODAVATELI

  SPOLUPRACUJEME POUZE S OSVĚDČENÝMI DODAVATELI

  Kuchyňské spotřebiče odebíráme od ověřených značek Siemens, Bosch, Whirlpool a další.

  VLASTNÍ TÝM ZKUŠENÝCH MONTÁŽNÍKŮ

  VLASTNÍ TÝM ZKUŠENÝCH MONTÁŽNÍKŮ

  Naši kvalifikovaní odborníci procházejí pravidelnými školeními, aby vám vždy mohli nabídnout ty nejlepší služby.

  ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ KAŽDÉHO DETAILU

  ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ KAŽDÉHO DETAILU

  Zaměření provede kvalifikovaný montér, který bude mít celkovou montáž následně na starosti.

  ČESKÁ FIRMA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 25 LET

  ČESKÁ FIRMA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 25 LET

  Nejsme na trhu nováčkem. Naše kořeny sahají až do roku 1992. Za tu dobu jsme pro vás vytvořili desetitisíce realizací.

  Inspirujte se našimi realizacemi

  Rádi vám vyrobíme na zakázku něco podobného

  Konfigurace ceny skříně

  napište nám co nejvíce detailů

  Prosíme vás o poskytnutí co nejvíce podrobností ohledně vaší nové skříně, abychom mohli co nejpřesněji odhadnout náklady. Zahrňte prosím veškeré potřebné informace, jako jsou například rozměry, specifikace materiálů, požadované funkce, doplňky nebo pošlete vlastní přílohu. Po obdržení těchto informací se budeme snažit co nejdříve zpracovat orientační nacenění a poslat vám ho do 24 hodin.

  Michal ČECH

  Michal ČECH

  Vedoucí prodeje - jednatel

  Domluvte si s námi první nezávaznou schůzku v našem studiu v Brně.

  Rozměry

  O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os. údajů.