Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • predsin-skrine-775x300--1
  • chodba-775x300-3
  • skrine-buk-komoda-775x300-2
  • loznice-775x300-3

Vestavěné skříně

HEZKÝ DOMOV mít chce každý, zařídíme HNED a NAVŽDY!

Každá vestavěná skříň by měla být vybavena idividuálně podle požadavků a potřeb zákazníka. Snažíme se o to, aby byla nejen hezká, ale především funkční, praktická a splňovala veškeré požadavky na ukládání jednotlivých věcí do skříně. Na trhu jsou spousty praktických doplňků, kterými můžete vybavit svou vestavnou skříň. Díky nim se zvyšuje komfort při samotném užívání Vašich úložných prostor. Jen díky kvalitnímu kování lze dosáhnout dlouhé životnosti a pohodlí při manipulaci s velkými dveřmi.
Vestavěné skříně jsou důležitým prvkem v každé moderní domácnosti, protože šetří Váš prostor.

Díky našemu individuálnímu a komplexnímu přístupu k Vám jako k zákazníkovi a vlastní výrobě na zakázku, dělá z každé námi realizované vestavěné skříně originál.

Od samotné konzultace s prodejcem, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se Vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat Vaše představy. Do každého návrhu skříně se prodejce snaží vnést funkčnost, praktičnost, zajímavý moderní design, ale i určitou originalitu řešení a nápad.

Vyrobíme vestavěnou skříň přesně podle vašich potřeb a přání. Jedině tak pro Vás bude Vaše skříň po léta zdrojem radosti a potěšení. Společně po Vás vytvoříme HEZKÝ DOMOV.

Jeden domov - jedna značka, Hezký domov - Vaše značka.

Pošlete nám poptávku na vestavěnou skříň

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie vestavených skříní...

Fotogalerie

Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně bílá Printglass Vestavěné skříně bílá - Machiatto Vestavěné skříně bílá lacobel fialová Vestavěné skříně ořech lacobel Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně borovice - lacobel Vestavěné skříně buk zrcadlo Vestavěné skříně buk matné sklo Vestavěné skříně merano přírodní

Dokumenty

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

17.3.2019 18:09, ing. Eva Zálešákováoprava vestavěné skříně (vylomená vodorovná dělící příčka)

Dobrý den.
Podařilo se mi u vestavěné bílé skříně staré zhruba 15 let vylomit dělící příčku o velikosti cca 55x41 cm. Je možné si u Vás objednat opravu? Znamená to vymontování vytržené dělící příčky, dodání a namontování nové. Děkuji za odpověď. Těším se na odpověď a zdravím s přáním pěkného dne. Zálešáková

Dobrý den paní Zálešáková,

Je nám moc líto.Servis a opravy provádíme jen na výrobcích naší firmy. Nemáte-li skříň od nás, tak vám nepomohu i když bych moc rád. Jsme nyní přeplnění. Děkuji za pochopení. M.Čech

2.2.2019 15:23, Barbora Drnovskáposuvné dveře

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by bylo možné si u vás objednat výrobu a montáž pouze dveří do stávající vestavěné skříně - šířka 210 cm, výška 250 cm (dveře na tři části). Současné posuvné dveře jsou prohnuté (prostřední dveře jsou zrcadlové a chtěla bych to zachovat).
Děkuji i za případný předběžný cenový odhad.

Dobrý den paní Drnovská,

Objednaní i montáž posuvných dveří je u nás možná. Podle rozměrů vám dokáži říci orientační cenu ,kterou odhaduji asi na 20.000 Kč. V této ceně počítám se zaměřením, montáží a dopravou, likvidací starých dveří a výrobou nových posuvných dveří. Pro přesnou kalkulaci je nutné vybrat rámy posuvných dveří a materiál výplní (1x zrcadlo víme). Pokud by vás zajímalo vice informací prosím kontaktujte mě na tel: 773 545 490 nebo na mail.

Přeji krásný víkend, M.Čech

6.9.2017 09:31, Aleš Pazderkaoprava

Dobrý den.
Po 18 letech se rozpadl pojezd u posuvných dveří. Opravíte tuto závadu? Zkontrolujete ostatní posuvy na dveřích?? Celkem jich mám 8.
S pozdravem Pazderka

Dobrý den pane Pazderko,
pošlete mi , prosím foto pojezdů, abych věděl o jaký typ se jedná a jestli se dá ještě objednat. V průběhu let došlo k mnoha změnám a inovacím.
S pozdravem Karel Kaláb

8.4.2017 11:01, Matulová Helenaoprava vestavěné skříně ( utržěná posuvná lišta)

Je možné opravit vestavěnou skříň, utržená posuvná lišta. Matulová Helena

Dobrý den paní Matulová,
pošlete mi, prosím, kontakt na email kalab@hezkydomov.cz . Zavolám a domluvíme se na podrobnostech a na termínu.
S pozdravem Karel Kaláb

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím