Objednejte si novou kuchyni a získejte exkluzivní bonus: 5letou prodlouženou záruku na vybrané vestavěné spotřebiče Siemens v min. hodnotě 12 000 Kč.

map iconKuchyňské a bytové studio
0
Poptat realizaci
picture

Navrhneme vám perfektní kuchyň na míru

Srdce vašeho domova si investici zaslouží

Nechte si vytvořit kuchyni, která výrazně zvýší váš životní komfort a užitnou hodnotu celého prostoru. Kuchyni byste měli považovat za investici na dlouhá desetiletí. Nesnažíme se tedy o co nejnižší cenu, ale upřednostňujeme kvalitu a funkčnost.

Rádi pro vás zrealizujeme projekt po Brně a okolí.

Od konzultace až po <strong>celkovou realizaci</strong>

Od konzultace až po celkovou realizaci

Od samotné konzultace s designérem, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat vaše požadavky a očekávání.

Do každého návrhu moderní kuchyně se designér snaží vnést funkčnost, praktičnost, zajímavý moderní design, ale i určitou originalitu řešení a nápad. Můžeme vám také pomoct se stavební připraveností pro kuchyň.

Grafický návrh zdarma

Grafický návrh kuchyně včetně cenové nabídky vám vypracujeme k nahlédnutí zdarma a zcela nezávazně. V případě, že si budete chtít projekt odnést domů, účtujeme poplatek, který je vratný při podpisu smlouvy o dílo. Po podpisu smlouvy o dílo si k vám přijedeme prostory sami přeměřit.

Za poplatek je také možné zkonzultovat vaši kuchyni s prodejcem přímo u vás doma. Ceník služeb je k nahlédnutí v našem studiu.

Poptat grafický návrh

Grafický návrh <strong>zdarma</strong>
Domluvte si s námi schůzku

Domluvte si s námi schůzku

Před návštěvou našeho kuchyňského studia HEZKÝ DOMOV si prosím sjednejte schůzku (telefonicky nebo pomocí on-line kontakního formuláře) na přesný čas s naším prodejcem, aby se vám mohl plně věnovat.

Společně zhotovíme návrh vaší kuchyně tak, aby vám co nejvíce vyhovoval jak po designové, tak po praktické stránce.

Na návštěvu kuchyňského studia si prosím vyčleňte dostatek času a počítejte s více návštěvami

Prohlédněte si katalogy kuchyňských spotřebičů, kterými můžeme vaši novou kuchyň vybavit

Získejte 5 let prodloužené záruky

Přes 20 000 spokojených zákazníků

Svým přístupem, filozofií a komplexností služeb jsme dosáhli toho, že více jak 20 000 spokojených zákazníků má skutečně HEZKÝ DOMOV.

Naším největším cílem je vstoupit do povědomí veřejnosti jako rodinná firma s osobním přístupem k zákazníkovi. Chceme, aby u nás měl zákazník vždy možnost kontaktu s majiteli, kteří jsou nedílnou součástí koloběhu ve firmě a dohlíží na požadovaný standard.

 • star star star star star

  "Od firmy Hezký domov jsme si nechali kompletně navrhnout kuchyň. Jako první bych chtěl ocenit příjemný a odborný přístup pana Juřici, se kterým jsme na návrhu kuchyně pracovali. Několika praktickými radami přispěl k tomu, že máme funkční kuchyň dle našich představ. Rovněž montáž proběhla dle domluvy. Pánové přijeli načas, byli samostatní, nic nezničili, takže paráda. S kvalitou kuchyně jsme měsíc po používání zatím naprosto spokojení. Takže závěrem zbývá už jen dodat: Děkujeme!"

  Tomáš Honajzer, Holubice

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Ráda bych pochválila firmu Hezký domov, která realizovala naši novou kuchyň, od 1.schůzky až po dokončení bylo vše naprosto perfektní. Nemám co vytknout, vyřešili vše do posledního detailu."

  Simona Punčochářová, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, v minulém týdnu dokončila Vaše firma montáž kuchyně v mém bytě. S celým průběhem realizace kuchyně jsem byl velice spokojen. Vyskytly se sice drobné problémy, ale to se stává a navíc byly vyřešeny k mé spokojenosti. Zvláště kladně bych chtěl ocenit přístup Vašeho prodejce pana Čecha Michala. Velice mile mě překvapila jeho vstřícnost, profesionalita a aktivita, jak při návrhu, tak při samotné realizaci kuchyně. Doporučoval bych ho ocenit nějakou prémií nebo odměnou, protože je pilířem Vaší firmy. Váš spokojený zákazník."

  Petr Vrba, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, vzhledem k tomu, bydlím na Kamenném vrchu, Vaši firmu znám již dlouho. Při rozhodování o firmě od které si nechám vyrobit kuchyň pro mě nebyla rohodující jen cena, ale především kvalita, o které jsem se přesvědčil již u Vás na kuchyňském studiu. Co mě však nejvíc přesvědčilo byl velmi osobní přístup a profesionalita Vašeho prodejce pana Čecha Michala, překvapila mě jeho vstřícnost a aktivita, jak při návrhu kuchyně, tak při samotné realizaci. Při průběhu realizace zakázky se sice vyskytly drobné problémy, ale to se může stát a ale všechny byly vyřešeny k mé plné spokojenosti. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já a budu Vás doporučovat všem svým známým a kolegům v práci. Váš spokojený zákazník."

  Pavel Kořínek, Brno-Kamenný vrch

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Naprostá spokojenost. Máme od vás kuchyň v novostavbě a je přesně taková, jakou jsem si ji vysnila - nádherná, kvalitní a netypická. Kuchyň je teď pro nás opravdovým srdcem domova. Velice doporučuji také komunikaci s panem Juřicem, je to člověk na správném místě a vždy je ochotný, milý a rád poradí. Určitě nelituji, že jsme si vybrali pro realizaci naší kuchyně zrovna firmu HEZKY DOMOV ?? Zdravíme ze Cvrčovic!"

  Simona Nechutová, Cvrčovice

  výroba kuchyňské linky

  VŠE NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

  VŠE NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

  Chceme, aby byl váš nový domov skutečně podle vašich představ. Proto vám vždy vyjdeme maximálně vstříc.

  SPOLUPRACUJEME POUZE S OSVĚDČENÝMI DODAVATELI

  SPOLUPRACUJEME POUZE S OSVĚDČENÝMI DODAVATELI

  Kuchyňské spotřebiče odebíráme od ověřených značek Siemens, Bosch, Whirlpool a další.

  VLASTNÍ TÝM ZKUŠENÝCH MONTÁŽNÍKŮ

  VLASTNÍ TÝM ZKUŠENÝCH MONTÁŽNÍKŮ

  Naši kvalifikovaní odborníci procházejí pravidelnými školeními, aby vám vždy mohli nabídnout ty nejlepší služby.

  ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ KAŽDÉHO DETAILU

  ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ KAŽDÉHO DETAILU

  Zaměření provede kvalifikovaný montér, který bude mít celkovou montáž následně na starosti.

  ČESKÁ FIRMA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 25 LET

  ČESKÁ FIRMA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 25 LET

  Nejsme na trhu nováčkem. Naše kořeny sahají až do roku 1992. Za tu dobu jsme pro vás vytvořili desetitisíce realizací.

  Inspirujte se našimi realizacemi

  Rádi vám vyrobíme na zakázku něco podobného

  Michal ČECH

  Michal ČECH

  Vedoucí prodeje - jednatel

  Domluvte si s námi první nezávaznou schůzku v našem studiu v Brně.

  Máte zájem o návrh kuchyně na míru?

  Ozvěte se, rádi s vámi projdeme osobně každý detail

  O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os. údajů.