Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • nabytek-do-predsine4-775x300
  • gal-107v775x300
  • gal-959-big-775x300
  • nabytek-do-predsine-775x300

Nábytek do předsíně

Váš domov udělá na hosty první dojem již v předsíni...

Předsíň je vstupní místnost do Vašeho bytu. Je prostorem, kde vždy vítáte přátele, kteří si již zde vytváří první dojem o Vašem domově. Proto Vám rádi pomůžeme sladit předsíňový prostor se zbytkem Vašeho interiéru. Mezi nejčastější vybavení předsíní patří botníky, věšáky, zrcadla či skříňky....nebo i praktická vestavěná skříň.

Vzhledem k tomu, že ve většině bytů bývá málo úložného prostoru, je důležité dbát na jeho efektivní využití. Velice praktickým řešením předsíňových prostor je vestavěná skříň , kde se dá uložit spousta věcí, které nemáte v bytě kam dát...

Vyplatí se Vám promyslet si dopředu, co vlastně by jste chtěli v předsíni ukládat a především jaké množství všeho máte (kabáty, kalhoty, bundy, boty...) A kde v bytě uložíte větší věci, jako je vysavač, žehlicí prkno, sušák na prádlo, kufry nebo sportovní potřeby, které je dobré předem změřit a je na ně už v návrhu myšleno.

V blízkosti vstupních dveří by také neměl chybět botník na právě používanou obuv, věšák na kabáty a bundy, aby jste je Vy, nebo dokonce návštěvy, nemuseli odkládat v pokojích nebo dokonce přenášet do šatny na druhém konci bytu.

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie interiérů...

Fotogalerie

Nábytek do předsíně Nábytek do předsíně Nábytek do předsíně Nábytek do předsíně

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím