Získejte originální příslušenství k setu vestavných spotřebičů Siemens. Prohlédněte si, co můžete získat.

picture
 • home icon
 • Realizace

Prohlédněte si naše realizace

Inspirujte se našimi minulými projekty

Na českém trhu působíme už více než čtvrt století. Za tu dobu jsme realizovali desetitisíce zakázek, které nyní krášlí vaše domovy.

Prohlédněte si výběr toho nejlepšího, co jsme pro naše zákazníky realizovali a přidejte se k řadám našich spokojených klientů i vy. Postupně pro vás připravujeme také zajímavé případové studie.

Spokojení zákazníci jsou naší nejlepší vizitkou

Přečtěte si, co o nás říkají, a přidejte se k nim i vy

 • star star star star star

  "Od firmy Hezký domov jsme si nechali kompletně navrhnout kuchyň. Jako první bych chtěl ocenit příjemný a odborný přístup pana Juřici, se kterým jsme na návrhu kuchyně pracovali. Několika praktickými radami přispěl k tomu, že máme funkční kuchyň dle našich představ. Rovněž montáž proběhla dle domluvy. Pánové přijeli načas, byli samostatní, nic nezničili, takže paráda. S kvalitou kuchyně jsme měsíc po používání zatím naprosto spokojení. Takže závěrem zbývá už jen dodat: Děkujeme!"

  Tomáš Honajzer, Holubice

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Ráda bych pochválila firmu Hezký domov, která realizovala naši novou kuchyň, od 1.schůzky až po dokončení bylo vše naprosto perfektní. Nemám co vytknout, vyřešili vše do posledního detailu."

  Simona Punčochářová, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, v minulém týdnu dokončila Vaše firma montáž kuchyně v mém bytě. S celým průběhem realizace kuchyně jsem byl velice spokojen. Vyskytly se sice drobné problémy, ale to se stává a navíc byly vyřešeny k mé spokojenosti. Zvláště kladně bych chtěl ocenit přístup Vašeho prodejce pana Čecha Michala. Velice mile mě překvapila jeho vstřícnost, profesionalita a aktivita, jak při návrhu, tak při samotné realizaci kuchyně. Doporučoval bych ho ocenit nějakou prémií nebo odměnou, protože je pilířem Vaší firmy. Váš spokojený zákazník."

  Petr Vrba, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, vzhledem k tomu, bydlím na Kamenném vrchu, Vaši firmu znám již dlouho. Při rozhodování o firmě od které si nechám vyrobit kuchyň pro mě nebyla rohodující jen cena, ale především kvalita, o které jsem se přesvědčil již u Vás na kuchyňském studiu. Co mě však nejvíc přesvědčilo byl velmi osobní přístup a profesionalita Vašeho prodejce pana Čecha Michala, překvapila mě jeho vstřícnost a aktivita, jak při návrhu kuchyně, tak při samotné realizaci. Při průběhu realizace zakázky se sice vyskytly drobné problémy, ale to se může stát a ale všechny byly vyřešeny k mé plné spokojenosti. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já a budu Vás doporučovat všem svým známým a kolegům v práci. Váš spokojený zákazník."

  Pavel Kořínek, Brno-Kamenný vrch

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Vážená paní Kalábová, minulý týden (11. a 12. března) u nás prováděli Vaši zaměstnanci renovaci dveří a zárubní. Buďte tak laskavá a předejte jim náš dík za kvalitně odvedenou práci a ohleduplný přístup k bytovým úpravám se snahou minimalizovat nepříznivý dopad vlastní akce. S přáním dalších podnikatelských úspěchů."

  Jana a Zdeněk Pospíšilovi, Brno

  renovace dveří a zárubní

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, s Vaší firmou jsme byli spokojeni od samotného počátku. Po celou dobu naší spolupráce byla vynikající, profesionální komunikace, jak s vedením firmy, tak i s montéry, kteří odvedli bezchybnou práci. Během celé realizace, ani později se nevyskytly žádné problémy. Bylo dodrženo vše, na čem jsme byli předem dohodnuti. Firmu Welle můžeme všem vřele doporučit. I my se na ni v případě potřeby znovu rádi obrátíme."

  Mayerová Marie, Bílovice nad Svitavou

  interiér

  Kuchyňské a bytové studio

  | Hezký domov

  email iconZa Vodojemem 22,
  642 00 Brno - Bosonohy

  PO - PÁ8-17

  Rádi se Vám budeme věnovat i mimo tuto dobu, stačí si zavolat a domluvit si schůzku.

  Než k nám přijedete, domluvte si prosím schůzku, abychom se vám mohli plně věnovat. 

  Chcete si sjednat schůzku
  nebo se na cokoliv zeptat?

  Ozvěte se, rádi s vámi projdeme osobně každý detail

  O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os. údajů.