Objednejte si novou kuchyni a získejte exkluzivní bonus: 5letou prodlouženou záruku na vybrané vestavěné spotřebiče Siemens v min. hodnotě 12 000 Kč.

map iconKuchyňské a bytové studio
0
Poptat realizaci
Přečtěte si zajímavosti v našem blogu
  • home icon
  • blog

Přečtěte si zajímavosti v našem blogu

Renovace dětského pokoje: Jak jsme předělali pokoj pro malé školáky

3. května
2024

Renovace dětského pokoje: Jak jsme předělali pokoj pro malé školáky

Dětský pokoj je první pravé útočiště vašich ratolestí. Místo, kde si mohou bezpečně hrát, tvořit i snít a také místo velkých proměn. Zatímco jiné místnosti často vydrží beze změn i desítky let, v případě dětského pokoje je občas třeba věci přizpůsobit potřebám mladých obyvatel. A právě jednu takovou změnu, kterou jsme pomohli realizovat, vám ukážeme.

Jak vylepšit staré dveře?

1. března
2024

Jak vylepšit staré dveře?

Když se podíváte na staré dřevěné dveře a začnete se rozhodovat, zda je vyměnit či renovovat, je důležité zamyslet se, nad jejich rolí v interiéru. Dveře nejsou pouhým prvkem oddělujícím místnosti, dveře přispívají k celkové atmosféře a stylu domova. Jejich renovace může přinést pocit většího bezpečí, estetické vylepšení i zvýšit hodnotu a útulnost vašeho obydlí. Podívejte se s námi, jak na to.

Jak navrhnout kuchyň?

14. února
2024

Jak navrhnout kuchyň?

Toužíte po prostoru, kde budete moci připravovat sváteční hostiny i minutky k obědu? Plánování kuchyně je jako komponování symfonie. Je to umění spojit estetiku s praktičností. V tomto článku najdete klíčové kroky, které vám pomohou navrhnout kuchyni vašich snů.

Jak na návrh vestavěné skříně na míru?

4. ledna
2024

Jak na návrh vestavěné skříně na míru?

Přemýšlíte o reorganizaci bytu a potřebujete ušetřit místo? Jedním z nejlepších řešení jsou vestavěné skříně. Praktické řešení prostoru se hodí téměř do každého domova a je možné ho přizpůsobit na míru vašim potřebám. Nejprve je ale nutné zvážit několik věcí. V našem článku vám ukážeme, na co myslet před zadáním zakázky na výrobu vestavěné skříně.

Jak vybrat interiérové dveře?

21. listopadu
2023

Jak vybrat interiérové dveře?

Výběr interiérových dveří je důležitým krokem při navrhování a zařizování domova. Dveře nejsou pouze praktickým prvkem, který odděluje místnosti, ale významně ovlivňují celkový vzhled interiéru. Správná volba dveří může přidat vašemu domovu eleganci a harmonizovat celkový design prostoru. Na co se při výběru zaměřit?

Inspirujte se našimi realizacemi

Rádi vám vyrobíme na zakázku něco podobného