Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • gal-987-big-775x300-1
  • gal-374-big-775x300-1
  • gal-92-775x300-1
  • gal-888-big-775x300-1

Nábytek do ložnice

Vytvořte si perfektní místo pro odpočinek...

Ložnice je velmi důležitou místností ve Vašem domově, ve které byste se měli cítit dobře a která Vám také přinese dostatek soukromí. Dobrý spánek je základem každého nového dne. Probouzejte se příjemně odpočatí díky kvalitnímu a modernímu interiéru ložnice.
Trendy ložnice v dnešní době vychází z čistých liníminimalistického výběru nábytku. Zkuste se proto vyvarovat mohutným nočním stolkům, množství skříněk a poliček na stěnách.

Při představě o  ložnici každého napadne prvně velká postel, ale nábytek do ložnice je mnohem rozmanitější. Se zařízováním ložnice přichází obvykle i problém nejen s ukládáním Vašeho osobního oblečení, ale spousty potřebných věcí jako je ložní prádlo, ručníky. Ideáním řešením jsou vestavěné skříně do ložnice od podlahy ke stropu s posuvnými dveřmi, které pro otevření nevyžadují další prostor. Na posuvné dveře není špatné umístit zrcadlo, opticky Vám zvětší prostor ložnice. Uvnitř skříní můžete mít  police nebo drátěný program, zásuvky či sklopné šatní tyče  - seskládáte si skříně na přání.

Zásadním prvkem ložnice je pochopitelně postel. Nejdůležitější částí je ale samostatná spací plocha – tedy kvalitní  rošt a matrace.  Díky kvalitnímu roštu a matraci byste měli v poloze na boku dosáhnout toho, že Vaše páteř bude v přímce.

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie interiérů...

Fotogalerie

Skříně do ložnice ořech -lacobel Skříně do ložnice bílá - Printglass Skříně do ložnice buk matné sklo Skříně do ložnice calvados javor

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím