Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Akce

 

Akce platí od 20.10.- 20.12.2015

Akce platí od 1.7.- 31.8.2015

Výprodej spotřebičů Siemens:

Výprodej spotřebičů Bosch:

Akce platí od 1.5.-30.9.2015:

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

30.4.2015 13:21, Petra KratochvílováVestavěné skříně

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jaká by byla zhruba cena vestavěných skříní - šířka cca 4m, výška 3m.
Děkuji, s pozdravem
Kratochvílová

Dobrý den paní Kratochvílová,

Každá vestavěná skříň může být vybavena individuálně podle požadavků a potřeb zákazníka o ukládání jednotlivých věcí do skříně. Na trhu jsou spousty doplňků, kterými můžete svou skříň vybavit, včetně rámů a kování dveří, které samozřejmě zvyšují komfort při užívání skříní. Všechny tyto aspekty ovlivňují cenu skříně.
Z těchto důvodů vám nemohu udělat cenovou nabídku.
Pokud budete mít opravdu vážný zájem o naši nabídku, je lepší osobní kontakt s prodejcem, který se Vám bude rád věnovat, zjistí Vaše potřeby a představy a vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Pomůže Vám Váš prostor naprojektovat tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval jak po designové tak po praktické stránce.

S pozdravem Martina Jelínková

18.1.2015 14:00, Bláhova Zdeňkaceník renovaci dveří

Dobrý den,chtěla bych se zeptat v jaké cenové nabídce se pohybuje renovace dveří šíře 80 - 90 cm
výška 195 cm.Např dekor olše jak máte ve fotogalerii obr.2 plné bez skla.

Vážená paní Bláhová,


předem Vám děkujeme za projevený zájem o renovaci dveří. Samotná renovace spočívá v potažení Vašich starých dveří plastem za tepla bez použití lepidla, životnost je 40 let, záruka 3 roky. Plast je materiál, který se neobouchá, neosahá, neoleští, je nenáročný na úrdžbu, zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci dveří. Z plných dveří můžeme udělat dveře prosklené a naopak, prosklení může mít různé tvary, je více druhů skel a velký výběr klik. A podle toho se také odvíjí cena. U potažení plných dveří je cena od 2 990,- Kč a u prosklených od 4 490,- Kč, podle typu rámečků, skla a kliky může být kolem 6 000,- Kč. Renovace zárubní spočívá v polepení zárubní plastem na místě a cena se pohybuje podle šířky od 2 590,- Kč.
Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.

S pozdravem Jelínková Martina - asistentka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím