Objednejte si novou kuchyni a získejte exkluzivní bonus: 5letou prodlouženou záruku na vybrané vestavěné spotřebiče Siemens v min. hodnotě 12 000 Kč.

map iconKuchyňské a bytové studio
0
Poptat realizaci
picture
 • home icon
 • O nás

O nás

Kdo stojí za vaším Hezkým domovem

Jsme český výrobce kuchyní a vestavěných skříní a nábytku, specialisté na renovaci dveří, zárubní a kuchyňských linek, dodáváme a montujeme nové dveře, zařizujeme komplexně celé interiéry.

Na českém trhu působíme už od roku 1992. Při zrodu firmy stál ing. Karel Kaláb, kterého od dětství vedl k truhlářskému řemeslu jeho dědeček. Právě on položil základy naší firmy, která se více než čtvrt století snaží každému zákazníkovi vytvořit skutečně hezký domov.

Naše <strong>filozofie</strong>

Naše filozofie

Naší filozofií není vybudovat firmu obřích rozměrů, ale zůstat menší firmou s rodinnou tradicí s orientací na spokojeného zákazníka, který se k nám rád bude vracet a bude nás doporučovat svým známým.

Naším cílem je vždy udržovat vysoký standard a neustoupit od zásad, kterých se držíme od začátku. K těm patří zejména:

 • poskytovat stále kvalitnější služby našim zákazníkům
 • držet krok s dobou, sledovat trendy a nabízet to nejnovější, co na trhu je
 • budovat seriózní a spolehlivou společnost
 • být stále ti stejní lidé s tou stejnou představou a přístupem jako na začátku

Slovo majitele

Jsme Lenka a Karel Kalábovi, majitelé společnosti HEZKÝ DOMOV s.r.o. Jsme českým výrobcem kuchyní, vestavěných skříní a nábytku. Naše specializace zahrnuje renovaci dveří, zárubní a kuchyňských linek, dodávku a montáž nových dveří a kompletní zařízení interiérů. Snažíme se být rodinnou firmou, která si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Držíme krok s aktuálními trendy a inovacemi v oboru. Náš nejvyšší cíl spočívá v poskytování vysokokvalitních služeb a udržování vysoce standardní úrovně. Jsme hrdí na dosavadní práci, kterou jsme odvedli, a pevně věříme, že spokojenost a důvěra našich zákazníků jsou nejcennějším oceněním.

Děkujeme vám za váš zájem a doufáme, že budeme mít příležitost vám poskytnout naše služby.

Slovo majitele

Přes 20 000 spokojených zákazníků

Svým přístupem, filozofií a komplexností služeb jsme dosáhli toho, že více jak 20 000 spokojených zákazníků má skutečně HEZKÝ DOMOV.

Naším největším cílem je vstoupit do povědomí veřejnosti jako rodinná firma s osobním přístupem k zákazníkovi. Chceme, aby u nás měl zákazník vždy možnost kontaktu s majiteli, kteří jsou nedílnou součástí koloběhu ve firmě a dohlíží na požadovaný standard.

 • star star star star star

  "Od firmy Hezký domov jsme si nechali kompletně navrhnout kuchyň. Jako první bych chtěl ocenit příjemný a odborný přístup pana Juřici, se kterým jsme na návrhu kuchyně pracovali. Několika praktickými radami přispěl k tomu, že máme funkční kuchyň dle našich představ. Rovněž montáž proběhla dle domluvy. Pánové přijeli načas, byli samostatní, nic nezničili, takže paráda. S kvalitou kuchyně jsme měsíc po používání zatím naprosto spokojení. Takže závěrem zbývá už jen dodat: Děkujeme!"

  Tomáš Honajzer, Holubice

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Ráda bych pochválila firmu Hezký domov, která realizovala naši novou kuchyň, od 1.schůzky až po dokončení bylo vše naprosto perfektní. Nemám co vytknout, vyřešili vše do posledního detailu."

  Simona Punčochářová, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, v minulém týdnu dokončila Vaše firma montáž kuchyně v mém bytě. S celým průběhem realizace kuchyně jsem byl velice spokojen. Vyskytly se sice drobné problémy, ale to se stává a navíc byly vyřešeny k mé spokojenosti. Zvláště kladně bych chtěl ocenit přístup Vašeho prodejce pana Čecha Michala. Velice mile mě překvapila jeho vstřícnost, profesionalita a aktivita, jak při návrhu, tak při samotné realizaci kuchyně. Doporučoval bych ho ocenit nějakou prémií nebo odměnou, protože je pilířem Vaší firmy. Váš spokojený zákazník."

  Petr Vrba, Brno

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, vzhledem k tomu, bydlím na Kamenném vrchu, Vaši firmu znám již dlouho. Při rozhodování o firmě od které si nechám vyrobit kuchyň pro mě nebyla rohodující jen cena, ale především kvalita, o které jsem se přesvědčil již u Vás na kuchyňském studiu. Co mě však nejvíc přesvědčilo byl velmi osobní přístup a profesionalita Vašeho prodejce pana Čecha Michala, překvapila mě jeho vstřícnost a aktivita, jak při návrhu kuchyně, tak při samotné realizaci. Při průběhu realizace zakázky se sice vyskytly drobné problémy, ale to se může stát a ale všechny byly vyřešeny k mé plné spokojenosti. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já a budu Vás doporučovat všem svým známým a kolegům v práci. Váš spokojený zákazník."

  Pavel Kořínek, Brno-Kamenný vrch

  výroba kuchyňské linky

 • star star star star star

  "Vážená paní Kalábová, minulý týden (11. a 12. března) u nás prováděli Vaši zaměstnanci renovaci dveří a zárubní. Buďte tak laskavá a předejte jim náš dík za kvalitně odvedenou práci a ohleduplný přístup k bytovým úpravám se snahou minimalizovat nepříznivý dopad vlastní akce. S přáním dalších podnikatelských úspěchů."

  Jana a Zdeněk Pospíšilovi, Brno

  renovace dveří a zárubní

 • star star star star star

  "Dobrý den paní Kalábová, s Vaší firmou jsme byli spokojeni od samotného počátku. Po celou dobu naší spolupráce byla vynikající, profesionální komunikace, jak s vedením firmy, tak i s montéry, kteří odvedli bezchybnou práci. Během celé realizace, ani později se nevyskytly žádné problémy. Bylo dodrženo vše, na čem jsme byli předem dohodnuti. Firmu Welle můžeme všem vřele doporučit. I my se na ni v případě potřeby znovu rádi obrátíme."

  Mayerová Marie, Bílovice nad Svitavou

  interiér

  Jak šel s námi čas

  Přečtěte si o historii naší firmy

  rozšíření výrobní technologie - velkoplošná pily Homag Sawteg B-200

  2021

  2020

  rozšíření výrobní technologie - formátovací pila Bobland Sigma 3200

  inovace návrhového a výrobního programu Špinar TurboCad

  2020

  2018

  vzhledem k efektivnosti, modernizaci a růstu společnosti, jsme potřebovali větší výrobní halu, do které jsme se přemístili v roce 2018 a je také Bosonohách

  rozšíření výrobní technologie o CNC stroj

  2017

  2016

  rozšíření výrobní technologie o moderní olepovací stroj Brandit

  Proběhla kompletní rekonstrukce kancelářských prostor a showroomu v Bosonohách

  2015

  2014

  Kompletní změna názvu společnosti na „Hezký Domov, s.r.o.“

  Registrace ochranné známky HEZKÝ DOMOV. Po usilovném snažení se nám podařilo zaregistrovat ochrannou známku na značku, kterou jsme chtěli budovat.

  2013

  2011

  další významný krok společnosti se stal v roce 2011, kdy do firmy nastupují nejmladší členové pana Kalába, syn Martin Kaláb a dcera Denisa (Kalábová) Čechová, aby se všemu pomalu začali učit. Zde se ze společnosti stává opravdu rodinná firma.

  nákup moderního stroje – olepovačka hran Felder

  2010

  2008

  Postupně jsme začali rozšiřovat a modernizovat výrobní stroje, a tak jsme si pořídili kolíkovačku.

  do firmy nastupuje pan Michal Čech, kterého můžete potkat v naší firmě do dnes. Má opravdu dlouholeté zkušenosti v tom, co dělá. Je to skvělý designér, který Vám pomůže s návrhem a realizací Vašich snů.

  2008

  2007

  Navazujeme spolupráci s obchodním manažerem, který se do dnes specializuje na nové dveře a zárubně, renovace dveří a zárubní, a renovaci kuchyňské linky

  Začínáme budovat značku HEZKÝ DOMOV. Chtěli jsme změnit název společnosti, a tak jsme na tom pomalu začali pracovat.

  2006

  2001

  významný krokem pro naši společnost bylo rozšíření sortimentu o výrobu kuchyní, která je dodnes naší vlajkovou lodí. Dále se sortiment rozšířil také o výrobu vestavných skříní a zakázkového interiérového nábytku

  otevřeli jsme showroom s ukázkou naších výrobků v Bosonohách

  2001

  2000

  velkým milníkem se stal rok 2000, kdy pan Kaláb zakládá společnost Welle – ing. Kaláb, s.r.o. přijímá své první zaměstnance

  vstupuje do podnikání první člen rodiny na pomoc s administrativou a koordinací, manželka paní Lenka Kalábová

  1997

  1996

  pak Kaláb rozšiřuje svůj sortimentu o renovaci kuchyňských linek

  pan Ing. Karel Kaláb zakládá živnost na opravu a renovaci dveří a zárubní

  1992

  Inspirujte se našimi realizacemi

  Rádi vám vyrobíme na zakázku něco podobného

  Kuchyňské a bytové studio

  | Hezký domov

  email iconZa Vodojemem 22,
  642 00 Brno - Bosonohy

  PO - PÁ8-17

  Rádi se Vám budeme věnovat i mimo tuto dobu, stačí si zavolat a domluvit si schůzku.

  Než k nám přijedete, domluvte si prosím schůzku, abychom se vám mohli plně věnovat. 

  Chcete si sjednat schůzku
  nebo se na cokoliv zeptat?

  Ozvěte se, rádi s vámi projdeme osobně každý detail

  O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os. údajů.