• 2161804-banner-hezky-domov-775x300-v04
  • kuchyn-cela-775x300
  • kuchyn-zevnitr-775x300-1
  • novakova-pohled-dovnitr2-775x300
  • novakova-pohled-dovnitr1-775x300-1

Kuchyně

HEZKÝ DOMOV mít chce každý zařídíme HNED a NAVŽDY!

Každá kuchyň by měla být nejen hezká, aby především funkční a praktická. Měla by být srdcem každé domácnosti, protože v ní budete trávit spoustu času a scházet se nejen se členy rodiny, ale i s přáteli.

Díky našemu individuálnímu a komplexnímu přístupu k Vám jako k zákazníkovi a vlastní výrobě na zakázku dělají z každé námi realizované kuchyně originál. Kuchyň je totiž jedním z nejobsáhlejších a nejdůležitějších částí Vašeho domova.

Budeme spolu s Vámi věnovat přípravě následné realizaci Vaší budoucí kuchyně dostatek času. Důležité pro Vás je uvědomit si, že kuchyň je investicí na dlouhou řadu let. Proto bychom Vám rádi doporučili použít kvalitní mechanické části kuchyně od firmy BLUM, která na svoje výrobky poskytuje doživotní záruku. Díky této volbě Vám přinášíme to nejlepší na současném trhu a kuchyň Vám tak bude dobře sloužit po celou dobu její životnosti.
Radost z kuchyně budete mít nejen při jejím prvním použití, ale i po celá léta, kdy lehkým dotykem uvedete do chodu spoustu užitečných pomocníků, kterými je kuchyně vybavena.

Jeden domov - jedna značka, Hezký domov - Vaše značka.

Vyrobíme kuchyň přesně podle vašich potřeb a přání. Jedině tak pro Vás bude Vaše kuchyň po léta zdrojem radosti a potěšení. Společně po Vás vytvoříme HEZKÝ DOMOV.

Hledáte - li inspiraci, podívete se do naše fotogalerie nových kuchyní....

Fotogalerie

Kuchyně bílá - černá, grafosklo Kuchyně bílá lak - grafosklo Kuchyně bílá lak - třešeň Kuchyně třešeň - slonová kost Kuchyně detail dřez Kuchyně detail osvětlení Kuchyně detail kamenná deska Kuchyně detail dřez a baterie Kuchyně bílá T Acrylic - kalené sklo bílá Kuchyně slonová kost -  Oliva Cordoba tmavá

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

30.1.2017 08:27, Odehnalovánávrh kuchyně

Dobrý den,
mám zájem o návrh kuchyně,jaká je cena návrhu bez realizace.
děkuji Odehnalová

Dobrý den paní Odehnalová,
meilem se s Vámi spojí náš prodejce,hezký den Kalábová Lenka

17.1.2017 19:23, LangáškovaMasiv

Dobry den,
rada bych opravdu atyp. kuchyn,
nejlepe z masivu-delate take?

Dobrý den, celou kuchyň z masivu nevyrábíme, pouze přední dvířka.

1.9.2016 10:21, Pavla Francovárenovace

Chtěla bych se zeptat, zda provádíte renovaci dvířek kuchyňské linky .Nejde mi o výrobu nových dvířek, ale o potažení stávajících novým dekorem. Kde bych našla vzorník?
děkuji

Dobrý den paní Francová,

bohužel takovýto typ renovace neděláme. Renovace kuchyní u nás spočívá zpravidla ve výměně dvířek, pracovní desky, dřezu, elektrospotřebičů...popř. kování.....vše dle přání zákazníka.
Pokud by jste měla zájem, prosím kontaktujte nás a určitě se nějak domluvíme.
S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

5.10.2015 14:55, Kučerová Janagrafosklo za kuchyňskou linku

Dobrý den,
velmi se nám líbí grafosklo u jednoho Vašeho návrhu kuchyně, kterou máte vystavenou ve Vaší galerii. ( zelené listy a kamínky) Bylo by možné u Vás stejné grafosklo objednat? dále bych se chtěla zeptat kolik stojí m2.
děkuji za odpověď
Kučerová

Dobrý den paní Kučerová,

grafosklo dodáváme pouze k námi vyrobeným kuchyňským linkám.

S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím