Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • renovace-kuchyni-uvod

Renovace kuchyňské linky

Vaše kuchyňská linka už neodpovídá Vašim představám a potřebovala by nějakou změnu? Nabízíme Vám možnost řešení Vašeho problému. Svěřte svou kuchyň do rukou odborníkům.

Při pohledu na Vaši kuchyň jsou v nejhorším stavu dvířka, pracovní deska možná i dřez. Korpus bývá většinou zachovalý. A co s dvířky? Máte možnost je polepit papírovou tapetou, která se po čase sedře. Můžete je natřít nebo provést nástřik. V obou případech Vám u dvířek zůstávají staré panty a tím jsou dvířka i nadále uvolněná. Která z těchto možností je ale trvalým řešením? Žádná.

Hledáte-li trvalé řešení, svěřte svou kuchyň odborníkům. Vždy záleží jen na Vás v jakém rozsahu bude renovace provedena.

Pro renovace kuchyňských linek jsou vzhledem k poměru kvality a ceny dnes nejpoužívanější materiály na dvířka fólie. Dnes používané fólie jsou téměř k nerozeznání od přírodních materiálů. Jsou cenově dostupné a z hlediska údržby je to velmi praktická varianta. Dvířka jsou vyrobená z MDF desky, jejíž povrch je plošněfrézovaný do požadovaného tvaru a následně nalisovaný plastem. Nabízíme velký sortiment plošně frézovaných dvířek, které se dodávají v různých tvarech frézování, dekorech dřeva a také moderních a velmi žádaných UNI barvách, v matném i lesklém povrchu. Při renovaci kuchyňské linky je samozřejmostí výměna nových pantů – závěsů na dvířka, aby se lépe a tiše zavíraly.

Na renovace kuchyňských linek poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost a návštěvu našeho technika u Vás doma, který Vám poradí, provede posouzení Vaší kuchyňské linky, ukáže Vám vzorník dvířek, pracovních desek a úchytek a vyhotoví cenovou nabídku na renovaci kuchyňské linky zdarma.

V čem spočívá renovace kuchyňské linky

Návštěva technika ZDARMA

V případě, že se nerozhodnete pro renovaci, ale dáte přednost nové kuchyni, rádi Vám uděláme nabídku na výrobu a montáž nové kuchyně.

Hledáte - li inspiraci, podívete se do naší fotogalerie renovací kuchyní....

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím