Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • akce-siemens-2
  • kuchyn-bila-lak-775x300
  • kuchyne-bila-lesk1-775x300
  • kuchyne-bila-dub-bahenni-775x300
  • kuchyn-cervena-cremova-775x300

Kuchyně na míru

Budujte společně s námi českou značku HEZKÝ DOMOV ®

Jsme český výrobce kuchyní na míru s dlouholetou tradicí na našem trhu a osobním přístupem k zákazníkovi. V našem kuchyňském studiu na Vás čekají naši zkušení designéři s dlouholetou zkušeností a rádi Vám poradí a zpracují pro Vás 3D grafický návrh ZDARMA. Můžete si u nás na studiu prohlédnout moderní kuchyně v mnoha barevných provedeních a v široké variabilitě jednotlivých komponentů. Snažíme se o to, aby každá kuchyň byla především plně funkční a poskytovala Vám pohodlí při práci. Díky naší vlastní zakázkové výrobě se umíme přizpůsobit jakémukoliv prostoru a Vašemu přání a nic nás nemůže překvapit. A pokud by jste chtěli zařídit celý interiér - předsíň, jídelnu, obývací stěnu nebo kancelář, dětský pokoj, pak jste na správné adrese :-)
Kuchyně pro Vás můžeme realizovat včetně stavebních úprav ve spolupráci se zkušenými řemeslníky pod naším přímým dohledem. A tím myslíme, malíře, instalatéra, zedníka, podlaháře, plynaře, elektrikáře, vše co bude potřeba.

Na veškerou práci u nás dohlížejí přímo majitelé, což je pro Vás záruka nejvyšší možné kvality. Tým našich designérů tvoří s kreativitou a odborností návrh Vaši budoucí kuchyně a osobně pak po celou dobu realizace dohlíží na hladký průběh a kv​alitu realizace celé zakázky. Designéři díky pravidelným odborným školením našich dodavatelů používají v návrhu vždy nejnovější trendy.
Aby se Vám mohl designér plně věnovat, dohodněte si, prosím, schůzku předem (telefonicky nebo pomocí ) na přesný čas.

Kontakt na naše odborné prodejce kuchyní:

Ing. Libor Kroča:
tel.: 773 545 492, e-mail: kroca@hezkydomov.cz

Michal Čech:
tel.: 773 545 490, e-mail: michal.cech@hezkydomov.cz

Jiří Juřica:
tel.: 773 545 493, e-mail: jurica@hezkydomov.cz

 

Kuchyně plná nápadů:

Naše služby k Vaší spokojenosti:

První krok k Vaší kuchyni:

Desatero ergonomie pro Vaši kuchyň:

Dobré rady a tipy pro Vás:

Kuchyňské studio Brno - kuchyně od profesionálů s dlouholetou tradicí.

Hledáte - li inspiraci, podívete se do naší fotogalerie nových kuchyní....

Fotogalerie

Kuchyně bílá - černá - grafosklo Kuchyně bílá - grafosklo Kuchyně bílá T Acrylic - Mramor Amalvi Kuchyně bílá lak - grafosklo Kuchyně bílá lak - třešeň Kuchyně bílá lesk - wenge Kuchyně třešeň - slonová kost Kuchyně jasmín lesk - buk tyrolský Kuchyně slonová kost -  Oliva Cordoba tmavá Kuchyně bílá dub bahenní Kuchyně bílá lesk - Polystone Kuchyně bílá lak Kuchyně bílá jabloň indická Kuchyně červená - krémová Lacobel Kuchyně creme -oliva cordoba

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím