Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • gal-418-big-775x300
  • gal-363-big-775x300
  • gal-401-big-775x300
  • gal-100-775x300

Nábytek do dětského pokoje

Udělejte svým dětem radost - pořiďte jim krásný pokojík...

Při výběru nábytku do dětského pokoje, promyslete důkladně prostor určený Vašim dětem tak, aby měli dostatek místa na učení, hraní i čas, který budou trávit s kamarády. Sestavte pro ně pokojíček o kterém sní - vždyť dětská fantazie je nekonečná.

Dětský a studentský nábytek vyrábíme ve velké škále barevného provedení a proto můžete využít naplno Vaší fantazii a vytvořit tak návrh určený přímo na míru Vašemu dítěti. Takový dětský pokoj bude určitě navržen s láskou pro ně.

Bojíte se, že děti odrostou a nábytek bude muset pryč? Nábytek do dětského pokoje Vám pomůžeme navrhnout a vyrobit tak, aby až Vám dítě odroste, se dal pokojík jednoduše proměnit na pokoj pro studenty. A to tak, že některé skříňky lze po malých úpravách proměnit ve studentský pokoj.

Materiály a technologie, které používáme ve výrobě, splňují veškeré požadavky a nároky moderního a praktického dětského pokojíku. Materiály používané v dnešní době jsou nejen krásné, praktické ale i dobře udržovatelné. A když sestane, že Vaše ratolesti pokreslí nábytek pastelkou, k umytí postačí navlhčený hadřík.

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie interiérů.

Fotogalerie

Vestavěné skříně borovice - žlutá - oranžová Nábytek borovice - žlutá - oranžová postele Nábytek borovice - žlutá - oranžová poličky Nábytek borovice - žlutá - oranžová stůl Nábytek borovice - žlutá - oranžová zásuvky Dětský pokojík, oranžovo zelený zásuvky Dětský pokojík, oranžovo zelený poličky Vestavěné skříně oranžovo zelená

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím