Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • 2220422-sie-mda-banner-hezky-domov-775x300-bez-cta-5
  • pohled-od-dveri
  • kuchyne-urbano-prirodni-technistone-775x300--1
  • kuchyn-775x300-1
  • kuchyn-cervena-cerna-technistone-775x300

Spotřebiče

Plánujete novou kuchyň ? Nebo chcete obnovit jinou část Vaší domácnosti ? Možná chcete některé spotřebiče ve Vaší domácnosti zachovat, jiné vyměnit za nové či vestavené. Potřebujete do domácnosti vysavač, žehličku nebo varnou konvici.... Se vším Vám rádi pomůžeme.

Tým našich prodejců se pravidelně účastní odborných školení spotřebičů od společnosti Bosh a Siemens. Díky tomu Vám mohou co nejlépe poradit s výběrem vhodných spotřebičů pro Váš domov. Ať už se jedná o vybavení kuchyně nebo domácnosti a potřebujete pračku, sušičku, mrazničku, či malý domácí spotřebiče - ruční mixér, multifunkční robot, kuchyňské váhy....

Vestavné spotřebiče šetří místo, nikde „nevykukují“, takto zařízená nová kuchyně vypadá dobře. Naopak volně stojící spotřebiče se snadněji vymění, hned je zapojíte a nemusíte řešit rozměry. Zaberou však často více místa a kuchyně nepůsobí méně esteticky a čistě. Při výběru spotřebičů je potřeba hlavně zvážit, jak často a pro kolik osob budeme vařit. Výhodou je, že všechny spojují nadčasový design, moderní technologie, maximální funkčnost a energeticky úsporný provoz.

                         

Chcete do kuchyně Vaše stávající spotřebiče....

Dobré rady a tipy pro Vás:

Hledáte - li inspiraci, podívete se do naše fotogalerie nových kuchyní....

Fotogalerie

Dokumenty

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím