Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • loznice-775x300-4

Rámy posuvných dveří

Dveřní křídla skříní jsou okovány do speciálních rámů – ocelových nebo hliníkových. Mohou být ve stejné barvě dřeviny jako jsou výplně dveří nebo v klasických kovových barvách. Všechny barevné varianty rámů dveří dodáváme horní a spodní kolejnici ve stejné barvě.

U dveří jsou samozřejmostí tlumiče po stranách, které odlehčují náraz dveří na stěnu (jež je stejně opatřena dřevěným pruhem jako kryt). Pokud se rozhodujete, jaký materiál vybrat pro kolejnice a rámy, používanější jsou rámy hliníkové, které oproti levnějším ocelovým vypadají o poznání lépe.

Poptávka vestavěné skříně - máte-li představu o tom, jak by měla vestavěná skříň vypadat a chcete znát cenu? Vyplňte poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Typy rámů:

Ocelové rámy:

Ocelový rám MontreálVe standartní nabídce jsou dva profily v několika povrchových úpravách: bílá, stříbrná, zlatá, mandlová, javor, borovice, buk, dub třešeň a calvados. Výrobce poskytuje na ocelové rámy záruku 5 let.

Hliníkové rámy:

Jsou masivnější a pevnější než rámy ocelové, dodají vestavěným skříním luxusní vzhled, je třeba ovšem počítat s příplatkem, který se však rozhodně vyplatí. Dodávají se rovněž ve více barevných variantách: bílá, stříbrná, zlatá, bronzová, černá a spoustě profilů potažených dekory dřevin: buk, dub, třešeň, calvados, borovice, bílý gravír.
Na tyto rámy je záruka poskytovaná výrobcem po dobu 10 let.

Hliníkový rám Cagari Hliníkový rám Edmonton Hliníkový rám Quebec Hliníkový rám Victoria Hliníkový rám Yukon

Nejdůležitější je správná volba kování na vestavěné skříně:

U vestavěné skříně je velmi důležité zvolit kvalitní kování, aby Vám posuvné dveře dobře jezdily a nikde nedrhly. Pojezdová kolečka jsou uložena v pouzdrech, která mohou být plastová nebo kovová. U ocelových rámů jsou kolečka uložena v plastových pouzdrech a hliníkových rámů v kovových pouzdrech. Kvalitnější a s delší životností jsou samozřejmě kolečka v kovových pouzdrech.

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

7.12.2010 11:27, Radek ProkopLišty posuvných dveří vestavěné skříně

Dobrý den, Při stěhování jsme ztratili spodní hliníkové lišty k posuvným dveřím skříně. Je to "trojskříň" s další "trojskříňí" nahoře, která má zase svoje posuvné dveře, takže postrádám dohromady 4 lišty asi 2,6 m dlouhé a 3 mm široké. Je možné sehnat takové u vás? Děkuji

Dobrý den pane Prokop, rádi bychom Vám pomohli, ale na trhu je v dnešní době velké množství výrobců kování posuvných dveří, které se nedají zaměňovat. Každé kování má jiné uchycení a součástky. Bylo by potřeba znát výrobce. Na základě uvedených parametrů Vám nedokážeme Vám takhle poradit. S pozdravem Ing. Kaláb Karel

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím