Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Naše rady dveře

Dveře a zárubně mohou zásadním způsobem ovlivnit celkový vzhled interiéru. Chcete-li mít ucelený a vkusně sladěný interiér, vybírejte typ dveří, sklo a kování do celého bytu stejné nebo alespoň stejného typu. Proto věnujte dostatek času správnému výběru dekoru dřeva, aby se dveře do interiéru hodily. Jedině tak Vám budou renovované dveře a zárubně dlouho sloužit k Vaší spokojenosti.

Obecně platí, že všechny dveře do celého domu nebo bytu by měly být stejné nebo alespoň stejného typu. Budou Vám tak tvořit ucelený a vkusně sladěný interiér.

Pokud chcete správně vybrat dveře a zárubně pro Váš interiér, neměli by jste na to zapomenout už při plánování projektu od domku nebo bytu. Měli by jste včas promyslet jestli zvolit dveře pravé nebo levé s ohledem na rozmístění vypínačů a nábytku. Dveře mohou zásadním způsobem ovlivnit celkový vzhled Vašeho domova.

Jsme brněnská firma a realizujeme zakázky pouze v Brně a okolí do vzdálenosti 50 km.

Dobré rady a tipy pro Vás:

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

22.4.2016 07:02, Frankovárenovace dveří a zárubní

Prosím o sdělení, kdybych si u Vás objednala renovaci dveří a zárubní, zda je to možné u starých kovových zárubní. A kolik tak odhadem vyjdou jedny dveře se zárubní.
Děkuji za odpověď.

Vážená paní Franková,
renovace starých kovových zárubní není žádný problém, cena záleží na typu a šířce zárubní.
U potažení plných dveří je cena od 2 990,- Kč a u prosklených od 4 490,- Kč, podle typu rámečků, skla a kliky může být kolem 6 000,- Kč. Renovace zárubní spočívá v polepení zárubní plastem na místě a cena se pohybuje podle šířky od 2 590,- Kč.
Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.
posílám Vám kontakt na pana Horkého, kdyby jste chtěla schůzku s technikem 603 294 153
S pozdravem Kalábová Lenka

1.9.2015 13:47, Martina PokornáRenovace dveří - pokroucené dveře

Dobrý den,
bydlíme v bytě ve Slatině, ve kterém máme starý typ dveří, který se už nedá koupit. Napadla nás tedy renovace dveří. Dveře do komory a ložnice jsou v pohodě, ale dveře do koupelny jsou hodně pokroucené a špatně se zavírají... potřebovaly by "narovnat". Řeší renovace dveří i tento problém nebo bude potřeba nechat vyrobit dveře nové?

Předem děkuji za odpověď,
M. Pokorná

Dobrý den paní Pokorná,

renovace dveří bohužel nedovede řešit pokroucené dveře a je třeba dveře vyměnit. Máte li tedy zájem Váš problém vyřešit, můžete mě kontaktovat na tel. čísle 603 294 153 a dohodneme si termín nezávazné návštěvy u Vás doma, kde mohu lépe posoudit stav věci a navrhnout pro Vás nejvýhodnější řešení .

S pozdravem Pavel Horký

24.7.2015 17:43, Alena KocmanováRenovace dveří

Dobrý den, chtěla bych renovovat vchodové dveře u bytu v barvě bílé, včetně kovové zárubně a kliky.
Děkuji.

Vážená paní Kocmanová,
předem Vám děkujeme za projevený zájem o renovaci dveří. Samotná renovace spočívá v potažení Vašich starých dveří plastem za tepla bez použití lepidla, životnost je 40 let, záruka 3 roky. Plast je materiál, který se neobouchá, neosahá, neoleští, je nenáročný na údržbu, zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci dveří. Z plných dveří můžeme udělat dveře prosklené a naopak, prosklení může mít různé tvary, je více druhů skel a velký výběr klik. A podle toho se také odvíjí cena.
Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.
Pošlete-li nám na sebe telefonní číslo, náš technik se s Vámi spojí a domluví si schůzku.
S pozdravem a přáním hezkého dne Kalábová Lenka

4.1.2015 22:50, Karel MaříkDveře, zárubně

Dobrý den, máte nějaký základní ceník na renovaci dveří a případně zárubní ?

Vážený pane Maříku, předem Vám děkujeme za projevený zájem o renovaci dveří. Samotná renovace spočívá v potažení Vašich starých dveří plastem za tepla bez použití lepidla, životnost je 40 let, záruka 3 roky. Plast je materiál, který se neobouchá, neosahá, neoleští, je nenáročný na úrdžbu, zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci dveří. Z plných dveří můžeme udělat dveře prosklené a naopak, prosklení může mít různé tvary, je více druhů skel a velký výběr klik. A podle toho se také odvíjí cena. U potažení plných dveří je cena od 2 990,- Kč a u prosklených od 4 490,- Kč, podle typu rámečků, skla a kliky může být kolem 6 000,- Kč. Renovace zárubní spočívá v polepení zárubní plastem na místě a cena se pohybuje podle šířky od 2 590,- Kč. Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.
S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím