Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Naše rady dveře

Dveře a zárubně mohou zásadním způsobem ovlivnit celkový vzhled interiéru. Chcete-li mít ucelený a vkusně sladěný interiér, vybírejte typ dveří, sklo a kování do celého bytu stejné nebo alespoň stejného typu. Proto věnujte dostatek času správnému výběru dekoru dřeva, aby se dveře do interiéru hodily. Jedině tak Vám budou renovované dveře a zárubně dlouho sloužit k Vaší spokojenosti.

Obecně platí, že všechny dveře do celého domu nebo bytu by měly být stejné nebo alespoň stejného typu. Budou Vám tak tvořit ucelený a vkusně sladěný interiér.

Pokud chcete správně vybrat dveře a zárubně pro Váš interiér, neměli by jste na to zapomenout už při plánování projektu od domku nebo bytu. Měli by jste včas promyslet jestli zvolit dveře pravé nebo levé s ohledem na rozmístění vypínačů a nábytku. Dveře mohou zásadním způsobem ovlivnit celkový vzhled Vašeho domova.

Jsme brněnská firma a realizujeme zakázky pouze v Brně a okolí do vzdálenosti 50 km.

Dobré rady a tipy pro Vás:

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

26.4.2018 10:00, Pavel DvořákLouhovani

Dobrý den. Chci zrenovovat staré dveře v domku. Jedná se o kazetové dveře z masivu. Vyrobené v 30. Letech 20. Století. Potřebuju je zbevit starého původního nátěru a po té jen provést ppovrchovku bezbarvým lakem. napadlo mě louhování. Provádí tuto technologii vaše firma? Pokud ano, zajímala by mne cena. Jednalo by se o 5 dveří.
S přátelským pozdravem Pavel Dvořák Vyškov.

Dobrý den pane Dvořáku,
natěračské práce naše firma neposkytuje. Ani technologie používaná na renovace dveří se nedá aplikovat na Váš typ dveří. Poptejte spíše nějakou natěračskou firmu.

Děkuji za pochopení
S pozdravem Karel Kaláb

22.4.2016 07:02, Frankovárenovace dveří a zárubní

Prosím o sdělení, kdybych si u Vás objednala renovaci dveří a zárubní, zda je to možné u starých kovových zárubní. A kolik tak odhadem vyjdou jedny dveře se zárubní.
Děkuji za odpověď.

Vážená paní Franková,
renovace starých kovových zárubní není žádný problém, cena záleží na typu a šířce zárubní.
U potažení plných dveří je cena od 2 990,- Kč a u prosklených od 4 490,- Kč, podle typu rámečků, skla a kliky může být kolem 6 000,- Kč. Renovace zárubní spočívá v polepení zárubní plastem na místě a cena se pohybuje podle šířky od 2 590,- Kč.
Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.
posílám Vám kontakt na pana Horkého, kdyby jste chtěla schůzku s technikem 603 294 153
S pozdravem Kalábová Lenka

1.9.2015 13:47, Martina PokornáRenovace dveří - pokroucené dveře

Dobrý den,
bydlíme v bytě ve Slatině, ve kterém máme starý typ dveří, který se už nedá koupit. Napadla nás tedy renovace dveří. Dveře do komory a ložnice jsou v pohodě, ale dveře do koupelny jsou hodně pokroucené a špatně se zavírají... potřebovaly by "narovnat". Řeší renovace dveří i tento problém nebo bude potřeba nechat vyrobit dveře nové?

Předem děkuji za odpověď,
M. Pokorná

Dobrý den paní Pokorná,

renovace dveří bohužel nedovede řešit pokroucené dveře a je třeba dveře vyměnit. Máte li tedy zájem Váš problém vyřešit, můžete mě kontaktovat na tel. čísle 603 294 153 a dohodneme si termín nezávazné návštěvy u Vás doma, kde mohu lépe posoudit stav věci a navrhnout pro Vás nejvýhodnější řešení .

S pozdravem Pavel Horký

24.7.2015 17:43, Alena KocmanováRenovace dveří

Dobrý den, chtěla bych renovovat vchodové dveře u bytu v barvě bílé, včetně kovové zárubně a kliky.
Děkuji.

Vážená paní Kocmanová,
předem Vám děkujeme za projevený zájem o renovaci dveří. Samotná renovace spočívá v potažení Vašich starých dveří plastem za tepla bez použití lepidla, životnost je 40 let, záruka 3 roky. Plast je materiál, který se neobouchá, neosahá, neoleští, je nenáročný na údržbu, zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci dveří. Z plných dveří můžeme udělat dveře prosklené a naopak, prosklení může mít různé tvary, je více druhů skel a velký výběr klik. A podle toho se také odvíjí cena.
Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.
Pošlete-li nám na sebe telefonní číslo, náš technik se s Vámi spojí a domluví si schůzku.
S pozdravem a přáním hezkého dne Kalábová Lenka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím