Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

Vestavěná skříň

Horváthová Ivana (26.5.2015 20:22)

Dobrý večer,mám zájem o předběžnou kalkulaci vestavěné skříně 4 m dlohou ,šířka 60 cm.Dvákrát po metru věšáky,pod nima šuflata a dvakrát police.Barva dub .Děkuji aspon orientačně.

Reagovat      

 • Vestavěná skříň

  Martina Jelínková (2.6.2015 08:19)

  Vážená paní Horváthová,


  děkujeme Vám za Váš zájem o naše služby. Vyrábíme vestavěné skříně a současně s tím i cenové nabídky na míru.


  Každá vestavěná skříň může být vybavena individuálně podle požadavků a potřeb zákazníka o ukládání jednotlivých věcí do skříně. Na trhu jsou spousty doplňků, kterými můžete svou skříň vybavit, včetně rámů a kování dveří, které samozřejmě zvyšují komfort při užívání skříní. Všechny tyto aspekty ovlivňují cenu skříně.
  Z těchto důvodů nám připadá nesolidní snažit se při prvním kontaktu o co nejnižší cenu a potom při dalším jednání cenu navyšovat.


  Pokud budete mít opravdu vážný zájem o naši nabídku, je lepší osobní kontakt s prodejcem, který se Vám bude rád věnovat, zjistí Vaše potřeby a představy a vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Pomůže Vám Váš prostor naprojektovat tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval jak po designové tak po praktické stránce.

  Z tohoto důvody bych doporučovala domluvit si schůzku u nás na studiu s prodejcem.

  S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím