Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

renovace dveře a zarubně

N.Dvořáková (23.6.2016 11:31)

Zdravim.Na kolik vyjde přibližne renovace dveře a zarubně? 3 krat dveře cele širka 65,2 krat dveře skoro cele sklo širka 85,1 krat dveře skoro cele sklo širka 140 dvoukřidlove,vše futra kovove hlubka futer 13.Děkuji.

Reagovat      

 • Renovace dveří

  Martina Jelínková (23.6.2016 12:33)

  Vážená paní Dvořáková,

  předem Vám děkujeme za projevený zájem o renovaci dveří. Samotná renovace spočívá v potažení Vašich starých dveří plastem za tepla bez použití lepidla, životnost je 40 let, záruka 3 roky. Plast je materiál, který se neobouchá, neosahá, neoleští, je nenáročný na úrdžbu, zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci dveří. Z plných dveří můžeme udělat dveře prosklené a naopak, prosklení může mít různé tvary, je více druhů skel a velký výběr klik. A podle toho se také odvíjí cena. U potažení plných dveří je cena od 3 000,- Kč a u prosklených od 5 500,- Kč, podle typu rámečků, skla a kliky může být kolem 7 000,- Kč. Renovace zárubní spočívá v polepení zárubní plastem na místě a cena se pohybuje podle šířky od 2 500,- Kč.
  Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím