• 2161804-banner-hezky-domov-775x300-v04
  • kuchyn-cela-775x300
  • kuchyn-zevnitr-775x300-1
  • novakova-pohled-dovnitr2-775x300
  • novakova-pohled-dovnitr1-775x300-1

Kuchyně

HEZKÝ DOMOV mít chce každý zařídíme HNED a NAVŽDY!

Každá kuchyň by měla být nejen hezká, aby především funkční a praktická. Měla by být srdcem každé domácnosti, protože v ní budete trávit spoustu času a scházet se nejen se členy rodiny, ale i s přáteli.

Díky našemu individuálnímu a komplexnímu přístupu k Vám jako k zákazníkovi a vlastní výrobě na zakázku dělají z každé námi realizované kuchyně originál. Kuchyň je totiž jedním z nejobsáhlejších a nejdůležitějších částí Vašeho domova.

Budeme spolu s Vámi věnovat přípravě následné realizaci Vaší budoucí kuchyně dostatek času. Důležité pro Vás je uvědomit si, že kuchyň je investicí na dlouhou řadu let. Proto bychom Vám rádi doporučili použít kvalitní mechanické části kuchyně od firmy BLUM, která na svoje výrobky poskytuje doživotní záruku. Díky této volbě Vám přinášíme to nejlepší na současném trhu a kuchyň Vám tak bude dobře sloužit po celou dobu její životnosti.
Radost z kuchyně budete mít nejen při jejím prvním použití, ale i po celá léta, kdy lehkým dotykem uvedete do chodu spoustu užitečných pomocníků, kterými je kuchyně vybavena.

Jeden domov - jedna značka, Hezký domov - Vaše značka.

Vyrobíme kuchyň přesně podle vašich potřeb a přání. Jedině tak pro Vás bude Vaše kuchyň po léta zdrojem radosti a potěšení. Společně po Vás vytvoříme HEZKÝ DOMOV.

Hledáte - li inspiraci, podívete se do naše fotogalerie nových kuchyní....

Sjednejte si schůzku s prodejcem v našem studiu -

Fotogalerie

Kuchyně bílá - černá, grafosklo Kuchyně bílá lak - grafosklo Kuchyně bílá lak - třešeň Kuchyně třešeň - slonová kost Kuchyně detail dřez Kuchyně detail osvětlení Kuchyně detail kamenná deska Kuchyně detail dřez a baterie Kuchyně bílá T Acrylic - kalené sklo bílá Kuchyně slonová kost -  Oliva Cordoba tmavá

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

1.9.2016 10:21, Pavla Francovárenovace

Chtěla bych se zeptat, zda provádíte renovaci dvířek kuchyňské linky .Nejde mi o výrobu nových dvířek, ale o potažení stávajících novým dekorem. Kde bych našla vzorník?
děkuji

Dobrý den paní Francová,

bohužel takovýto typ renovace neděláme. Renovace kuchyní u nás spočívá zpravidla ve výměně dvířek, pracovní desky, dřezu, elektrospotřebičů...popř. kování.....vše dle přání zákazníka.
Pokud by jste měla zájem, prosím kontaktujte nás a určitě se nějak domluvíme.
S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

5.10.2015 14:55, Kučerová Janagrafosklo za kuchyňskou linku

Dobrý den,
velmi se nám líbí grafosklo u jednoho Vašeho návrhu kuchyně, kterou máte vystavenou ve Vaší galerii. ( zelené listy a kamínky) Bylo by možné u Vás stejné grafosklo objednat? dále bych se chtěla zeptat kolik stojí m2.
děkuji za odpověď
Kučerová

Dobrý den paní Kučerová,

grafosklo dodáváme pouze k námi vyrobeným kuchyňským linkám.

S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

20.8.2015 12:00, Taťána Kitteloválikvidace a odvoz staré KL,práce podlahářské

Dobrý den, měla bych zájem o realizaci nové KL Vaší firmou, včetně rekonstrukce celé panelákové kuchyně.Kromě toho,že poskytujete veškeré doprovodné práce( zednické,instalo-voda,elektro,plyn),chci
se zeptat,zda poskytujete rovněž práce podlahářské? A lze si u Vaší firmy obj.demontáž a odvoz staré KL?
Pokud ano,jak je tato služba zpoplatněna. Jsme z Brna.
Předem děkuji za odpověď.
T. Kittelová

Dobrý den paní Kittelová,
v rámci našich služeb spolupracujeme s osvědčenými firmami, které pro nás zajištují zednické, podlahářské, malířské a instalatérské práce, my sami je však neposkytujeme.

My Vám můžeme provést demontáž staré a následnou montáž nové kuchyně, včetně odvozu staré kuchyně, která je zpoplatněna.

S poděkováním a pozdravem Kalábová Lenka

12.8.2015 12:16, I.Gretschmerovázhotovení protilinky v kuchyni

Dobrý den,potřebuji zhotovit nové ůložné prostory v kuchyni.Můžete mi vyhotovit návrh a cenovou kalkulaci?Děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Gretschmerová,
potřebovali by jsme blíže specifikovat, o jaké úložné prostory v kuchyni máte zájem, bylo by nejlepší, kdyby jste nám poslala telefonní kontakt a náš technik by se s Vámi spojil a domluvili by jste se. Návrh i cenovou nabídku Vám udělat můžeme, ale potřebujeme znát Vaše představy a rozměry prostoru.
S přáním hezkého dne KalábováLenka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Staňte se naším fanouškem!

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím