Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • loznice-775x300-1
  • chodba-775x300-1
  • skrine-orech-lacobel-775x300
  • skrine-borovice-zluta-oranzova-775x300

Vestavěné skříně na míru

Budujte společně s námi českou značku HEZKÝ DOMOV ®

Jsme český výrobce vestavěných skříní na míru s dlouholetou tradicí na našem trhu a osobním přístupem k zákazníkovi. V našem bytovém studiu na Vás čekají naši zkušení designéři s dlouholetou zkušeností a rádi Vám poradí a zpracují pro Vás 3D grafický návrh ZDARMA.
Můžete si u nás na studiu prohlédnout vestavěné skříně v mnoha barevných provedeních a v široké variabilitě jednotlivých komponentů. Snažíme se o to, aby každá vestavěná skříň byla především plně funkční a poskytovala Vám pohodlí při ukládání Vašich věcí.

Od rozměrných klasických šatních skříní se v moderním interiéru ustupuje. Jednak zabírají hodně místa a také působí mohutně, zvlášť pokud si je pořídíme v tmavé barvě a umístíme je do menších prostor. Do bytu jsou dnes spíše preferovány vestavěné skříně na míru, které mohou působit co možná nejméně nápadně, nebo naopak dotvoří nápaditými prvky interér jako celek - grafosklo, potisk.

Šatní skříň by neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Díky nabízené variabilitě se šatní skříně dají použít téměř všude, kde je třeba dostatku úložných prostor – v hlavní obytné místnosti, v ložnici, v dětském pokoji, v pracovně i chodbách nebo v halách.

Díky naší vlastní zakázkové výrobě se umíme přizpůsobit jakémukoliv prostoru a Vašemu přání a nic nás nemůže překvapit. A pokud by jste chtěli zařídit celý interiér - šatnu, jídelnu, obývací pokoj nebo kancelář, pak jste na správné adrese :-)

 

Naše služby k Vaší spokojenosti:

Co je dobré si s sebou přinést na první schůzku:

Dobré rady a tipy pro Vás:

Výhody vestavěných skříní:

Výhody klasických skříní:

Výhody šatny:

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie vestavených skříní...

Fotogalerie

Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně borovice Vestavěné skříně calvados - javor Vestavěné skříně - bílý lacobel, dub přírodní Vestavěné skříně javor - zrcadlo Vestavěné skříně bílá Printglass Vestavěné skříně borovice -žlutá, oranžová Vestavěné skříně bílá - lacobel fialová Vestavěné skříně bílá Machiatto

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím