Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • loznice-775x300-1
  • chodba-775x300-1
  • skrine-orech-lacobel-775x300
  • skrine-borovice-zluta-oranzova-775x300

Vestavěné skříně na míru

Budujte společně s námi českou značku HEZKÝ DOMOV ®

Jsme český výrobce vestavěných skříní na míru s dlouholetou tradicí na našem trhu a osobním přístupem k zákazníkovi. V našem bytovém studiu na Vás čekají naši zkušení designéři s dlouholetou zkušeností a rádi Vám poradí a zpracují pro Vás 3D grafický návrh ZDARMA.
Můžete si u nás na studiu prohlédnout vestavěné skříně v mnoha barevných provedeních a v široké variabilitě jednotlivých komponentů. Snažíme se o to, aby každá vestavěná skříň byla především plně funkční a poskytovala Vám pohodlí při ukládání Vašich věcí.

Od rozměrných klasických šatních skříní se v moderním interiéru ustupuje. Jednak zabírají hodně místa a také působí mohutně, zvlášť pokud si je pořídíme v tmavé barvě a umístíme je do menších prostor. Do bytu jsou dnes spíše preferovány vestavěné skříně na míru, které mohou působit co možná nejméně nápadně, nebo naopak dotvoří nápaditými prvky interér jako celek - grafosklo, potisk.

Šatní skříň by neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Díky nabízené variabilitě se šatní skříně dají použít téměř všude, kde je třeba dostatku úložných prostor – v hlavní obytné místnosti, v ložnici, v dětském pokoji, v pracovně i chodbách nebo v halách.

Díky naší vlastní zakázkové výrobě se umíme přizpůsobit jakémukoliv prostoru a Vašemu přání a nic nás nemůže překvapit. A pokud by jste chtěli zařídit celý interiér - šatnu, jídelnu, obývací pokoj nebo kancelář, pak jste na správné adrese :-)

 

Naše služby k Vaší spokojenosti:

Co je dobré si s sebou přinést na první schůzku:

Dobré rady a tipy pro Vás:

Výhody vestavěných skříní:

Výhody klasických skříní:

Výhody šatny:

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie vestavených skříní...

Fotogalerie

Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně borovice Vestavěné skříně calvados - javor Vestavěné skříně - bílý lacobel, dub přírodní Vestavěné skříně javor - zrcadlo Vestavěné skříně bílá Printglass Vestavěné skříně borovice -žlutá, oranžová Vestavěné skříně bílá - lacobel fialová Vestavěné skříně bílá Machiatto

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

26.3.2019 15:24, Josef BinkaVestavěné skříně

Potřebuji vyrobit 4ks vestavěných skříní. Skříně mají sokl, horní předsunutou vestavbu do šikminy stropu a posuvné dveře. Výkres na skříně zasílám dodatečně na e-mail. Po vašem osobním zaměření dohodneme eventuelní konstrukční drobní výrobní změny. Jellikož potřebuji, aby skříně byly lehčí navrhuji použití laminodesek od fy. Kron z Rohatce na objednávku.
S pozdravem
Ing. Josef Binka
V minulém roce jste pro mne prováděly dvířka pro kuchyní.

Dobrý den pane Binka,

Prosím pošlete mi výkres a podrobnosti na mail cech@hezkydomov.cz ,Podívám se na to a domluvíme podrobnosti.

Díky M.Čech

19.6.2018 13:49, Andrea MomirovaInfo na výrobu skříně

Dobrý den,
hodlám realizovat v m. červenci rekonstrukci obýváku a poptávám výrobu vestavné skříně se zabudovaným jednolůžkem. Vše v provedení tak, aby bylo možné postel jen zakrýt posuvným dveřmi a pod. Skříň by byla přes celou stěnu tj délka 3,5 m, výška 2,5m a hloubka 1m...okololůžka a nad ním policová sestava. Máte zkušenosti s takovými zakázkami? s pozdravem Momirova A

Dobrý den paní Momirová,
z Vašeho popisu mi není jasné, jak by to mělo celé vypadat. Nejlepší by bylo, kdybyste přišla k nám do studia a tady bychom si vše vyjasnili. Termíny zakázek jsou v současné době 2-3 měsíce.
S pozdravem Karel Kaláb

17.10.2016 12:22, Ludmila SkalníkováVýměna klasických dveří za posuvné

Dobrý den,
ráda bych vyměnila stávající dveře v ložnici za posuvné v provedení dub sonoma a bílá. Případné foto mohu dodatečně zaslat.
S pozdravem Skalníková

Dobrý den paní Skalníková,
pokud máte zájem dveře řešit, tak mě prosím kontaktujte na tel. 603 294 153 a domluvíme si schůzku na zaměření.

S pozdravem Pavel Horký

15.9.2015 21:41, Kociánložnicové skříně

Dobrý den, měl bych zájem o ložnicovou třídílnou skříň s posuvnými dveřmi, jedny dveře se zrcadlem, s policemi, tyčí i možnosti na uskladnění schůdků apod., provedení světlý buk. Rozměry v-220, h- 60, š- 300 cm. Sdělte mi prosím celkovou cenu za materiál, výrobu, dopravu a montáž na místě (Brno). Děkuji za odpověď.

Dobrý den pane Kociáne,

kontaktujte nás prosím s vaším požadavkem na email asistentka@hezkydomov.cz, nebo na přes poptávkový formulář.
S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím