Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Slovo majitelů

Lenka a Karel KaláboviDovolte nám, abychom Vám představili společnost HEZKÝ DOMOV s.r.o.

Jsme český výrobce kuchyní a vestavěných skříní a nábytku, specialisté na renovaci dveří, zárubní a kuchyňských linek, dodáváme a montujeme nové dveře, zařizujeme komplexně celé interiéry.
Již od r. 1992 působíme na českém trhu, kdy na počátku našeho příběhu stál ing. Karel Kaláb, kterého od dětství vedl k truhlářskému řemeslu dědeček.

Svým přístupem, filozofií a komplexností služeb jsme dosáhli toho, že více jak 20 000 spokojených zákazníků má HEZKÝ DOMOV. Naším největším cílem je vstoupit do povědomí veřejnosti jako rodinná firma s osobním přístupem k zákazníkovi. Chceme, aby u nás měl zákazník vždy možnost kontaktu s majiteli, kteří jsou nedílnou součástí koloběhu ve firmě a dohlíží na požadovaný standart. Nelákají nás developerské projekty, kde je potlačena tvůrčí činnost na úkor množství a kvality.

Naší filozofií není vybudovat firmu obřích rozměrů, ale zůstat menší firmou s rodinnou tradicí s orientací na spokojeného zákazníka, který se k nám rád bude vracet a bude nás doporučovat svým známým.

Pro nás, jako majitele společnosti, je velice příjemné ohlédnout se a vidět za sebou kus práce, který za námi za ta léta zůstal. Věřte, že cesta byla dlouhá, nelehká a leckdy trnitá, ale stála za to.

Není příjemnější pocit, než když přijde zákazník a řekne, že jsme mu před patnácti lety vyrobili kuchyň a nyní chce do nového domu kuchyň znovu od nás !

Chtěli bychom i nadále udržovat vysoký standart a neustoupit od zásad, kterých se držíme od začátku.

  • poskytovat stále kvalitnější služby našim zákazníkům
  • držet krok s dobou, sledovat trendy a nabízet to nejnovější, co na trhu je
  • vybudovat seriózní a spolehlivou společnost
  • být stále ti stejní lidé s tou stejnou představou a přístupem jako na začátku

Věříme, že se naše společnost bude i nadále pomalu rozrůstat a přesto zůstane takovou společností, jaká byla doposud – ryze českou společností s příjemným zázemím, kde se zákazník bude cítit jako u přátel a kam se bude i po letech s důvěrou rád vracet.

Na závěr Vás prosíme, abyste nás neváhali kontaktovat se svými připomínkami k našim službám nebo naší nabídce na náš e-mail: info@hezkydomov.cz.
Osobně se budeme Vašimi podněty zabývat a odpovíme Vám na ně.

Kalábová Lenka a Ing. Karel Kaláb

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím