Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Slovo majitelů

Lenka a Karel KaláboviDovolte nám, abychom Vám představili společnost HEZKÝ DOMOV s.r.o.

Jsme český výrobce kuchyní a vestavěných skříní a nábytku, specialisté na renovaci dveří, zárubní a kuchyňských linek, dodáváme a montujeme nové dveře, zařizujeme komplexně celé interiéry.
Již od r. 1992 působíme na českém trhu, kdy na počátku našeho příběhu stál ing. Karel Kaláb, kterého od dětství vedl k truhlářskému řemeslu dědeček.

Svým přístupem, filozofií a komplexností služeb jsme dosáhli toho, že více jak 20 000 spokojených zákazníků má HEZKÝ DOMOV. Naším největším cílem je vstoupit do povědomí veřejnosti jako rodinná firma s osobním přístupem k zákazníkovi. Chceme, aby u nás měl zákazník vždy možnost kontaktu s majiteli, kteří jsou nedílnou součástí koloběhu ve firmě a dohlíží na požadovaný standart. Nelákají nás developerské projekty, kde je potlačena tvůrčí činnost na úkor množství a kvality.

Naší filozofií není vybudovat firmu obřích rozměrů, ale zůstat menší firmou s rodinnou tradicí s orientací na spokojeného zákazníka, který se k nám rád bude vracet a bude nás doporučovat svým známým.

Pro nás, jako majitele společnosti, je velice příjemné ohlédnout se a vidět za sebou kus práce, který za námi za ta léta zůstal. Věřte, že cesta byla dlouhá, nelehká a leckdy trnitá, ale stála za to.

Není příjemnější pocit, než když přijde zákazník a řekne, že jsme mu před patnácti lety vyrobili kuchyň a nyní chce do nového domu kuchyň znovu od nás !

Chtěli bychom i nadále udržovat vysoký standart a neustoupit od zásad, kterých se držíme od začátku.

  • poskytovat stále kvalitnější služby našim zákazníkům
  • držet krok s dobou, sledovat trendy a nabízet to nejnovější, co na trhu je
  • vybudovat seriózní a spolehlivou společnost
  • být stále ti stejní lidé s tou stejnou představou a přístupem jako na začátku

Věříme, že se naše společnost bude i nadále pomalu rozrůstat a přesto zůstane takovou společností, jaká byla doposud – ryze českou společností s příjemným zázemím, kde se zákazník bude cítit jako u přátel a kam se bude i po letech s důvěrou rád vracet.

Na závěr Vás prosíme, abyste nás neváhali kontaktovat se svými připomínkami k našim službám nebo naší nabídce na náš e-mail: info@hezkydomov.cz.
Osobně se budeme Vašimi podněty zabývat a odpovíme Vám na ně.

Kalábová Lenka a Ing. Karel Kaláb

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

21.2.2017 09:04, Hana Krumlováceny kuchyní

Dobrý den, v popovině příštího roku se budeme stěhovat do nového bytu ve Šlapanicích - Brněnská pole. Vzhledem k tomu, že ráda vařím a že v bytě 3+kk budu zároveň i v místností s kuchyní sama bydlet (spát), tak bych moc ráda měla tak hezkou a účelnou kuchyň jako např. máte ve své webové fotoprezentaci (kombinace třešeň + slonová kost). Nikde ale není uvedena ani orientační cena sestav a nevím, má-li vůbec smysl se na Vás v budoucnu obrátit vzhledem k patrně vyšší finanční náročnosti. Lze alespoň orientačne sdělit kolik stála výše uvedená sestava bez spotřebičů a se spotřebiči.
Děkuji.
Krumlová

Dobrý den paní Krumlová,
informace o ceně jiné kuchyně je pro Vás nevypovídající a může být i zavádějící. Každá kuchyň je originál. Ceny jsou značně rozdílné podle použitých materiálů a vnitřního vybavení. Umíme udělat luxusně vybavené ale také jednoduché a levné kuchyně. Pro předběžné stanovení ceny Vaší kuchyně Vás rádi uvítáme v našem studiu, kde s Vámi náš prodejce navrhne takové řešení, které bude splňovat Vaše představy. Stačí vyplnit náš online formulář a náš prodejce si s Vámi domluví schůzku.
Těším se na Vaši návštěvu
S pozdravem Karel Kaláb

28.10.2016 14:10, Juraj ChalmovskýVestavěné skříně

Dobrý den,
Obracím se na Vás s prosbou. Před delší dobou jsme poptávali výrobu a montáž 3 vestavěných skříní. Člověk, kterého jsme si vybrali nás ale podvedl - 2x zrušil montáž večer před samotnou montáží, vůbec nekomunikuje... Nyní se nacházím v kritické situaci a to ze dvou důvodu: a) starou skříň jsem odstranil a všechny věci z ní teď nemáme kde dát (co je při dvou zvídavých dětech trochu problém), b) na zhotovení skříní nám navazuje termínově pevně dána rekonstrukce bytu, která musí být dodělána do konce roku. Narazil jsem na Vaši stránky a váš přístup k věci se mi zamlouvá. Jednoduše potřebujeme najít zodpovědného řemeslníka s korektním jednáním, který by nám do bytu také do budoucna za normální cenu dodělal řadu dalších věcí (nábytku). Byl by jste nám ochoten pomoct?

Děkuji Vám za odpověď
S pozdravem
Juraj Chalmovský

Dobrý den pane Chlamovský,

velice děkujeme za vaši poptávku. Velice rádi Vám skříně u nás na studiu naceníme a rádi bychom je i realizovali. Bohužel naše termíny dodání jsou nyní konec ledna a začátek února 2017. V případě že by jste byl ochoten toto akceptovat, kontaktujte prosím přímo našeho prodejce, který se Vám bude rád věnovat.

S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

17.1.2016 20:30, Zondlakova Jaroslavarekonstrukce pokoje

Dobrý den,
asi v 2.pol. dubna bych chtěla zrekonstruovat pokoj (12 m2 ). Syn se odstěhuje a můj plán je provést podlahu, malba stěn, skříně atd. Dveře - to bych potřebovala poradit, natřít radiátory. Děláte tyto práce kompletně? Vaše práce se mi líbila u mé kamarádky. Byla spokojena!
Děkuji vám za odpověď.
Zondlaková

Dobrý den paní Zondlaková,

jsme společnost, která se zabývá výrobou nábytku a kuchyní na míru. Pokud od nás budete mít nábytek, v rámci zakázky jsme schopni Vám nabídnout i součinnost stavební firmy.

S pozdravem Jelínková Martina - asistentka

8.11.2015 18:51, Libor Sedlákobklady

Dobrý den,mám od vaší firmy zařízen dům v Neslovicích, realizujete také obklady stěn? děkuji. Libor Sedlák

Dobrý den pane Sedláku,

záleží na tom o jaké obložení by se mělo jednat. Doporučila bych kontaktovat našeho prodejce, se kterým se jistě domluvíte konkrétněji.

S pozdravem Jelínková Martina - asistentka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím