Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • 10172680-676573502407308-1614541625-n-1
  • spotrebice-775x300-1
  • deska-775x300s
  • trouba-775x300-1

Servis spotřebičů

SIEMENS

Maximální odbornost na naší straně - minimální starosti na té Vaší. Po celou dobu životnosti Vašich spotřebičů Siemens je vám k dispozici profesionální servis, který zajistí, aby vše běželo přesně podle Vašich představ. Od bezplatné instalace po rychlé vyřešení případných problémů.

http://www.siemens-sluzby.cz

BOSCH

Dostupný, odborně vyškolený, rychlý, to je servis značky Bosch. Počínaje odbornou instalací i uvedením spotřebiče do provozu, přes prodej dalšího příslušenství i přípravků pro péči a čištění, až po případnou opravu. To vše můžete získat po celou dobu životnosti spotřebiče od servisu Bosch.

http://www.bosch-opravy.cz

FRANKE

Pro vyplnění reklamačního protokolu či pro objednání záručního a pozáručního servisu klikněte na tento odkaz.
http://www.franke-servis.cz/

Komlexní servis pro každého zákazníka

WHIRLPOOL

Jestliže potřebujete opravu Vašeho spotřebiče ještě v záruční lhůtě, obraťte se na servisní linku Whirlpool – 840 111 312.
http://www.whirlpool.cz/servis/oprava

Servis spotřebičů:

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

30.7.2017 10:31, JanaSporák Amica

Dobrý den,tři roky mám plynový sporák Amica,který pravidelně používám a nyní se začal vnitřní prostor v troubě olupovat,sice jen malé kousky,ale může se dostat do jídla během pečení.Je možné nějak povrch ošetřit,aby se neolupoval nebo jak tomu zabránit?Děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Jano,
v drtivé většině dodáváme do našich kuchyní spotřebiče Bosch nebo Siemens. Uvedený problém jsme nikdy neřešili. Takže Vám bohužel poradit nemohu. Je to spíš dotaz přímo na výrobce www.amica-group.cz
S pozdravem Karel Kaláb

30.8.2016 08:39, Petr SedláčekOprava spotřebiče

Dobrý den, potřeboval bych opravit varnou desku Firmy Franke a mikrovlné trouby Sencor.Musím varnou desku vymontovat a přivézt? Podle jakého ceníku pracujete?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den pane Sedláčku,

opravami elektrospotřebičů se bohužel naše společnost nezabývá. Co se týče varné desky Franke, je třeba vyplnit formulář přímo na jejich webových stránkách http://www.franke-servis.cz/ . Budou Vás kontaktovat ohledně opravy. Co se týče mikrovlnné trouby Sencor, my bohužel s touto firmou nespolupracujeme a nemáme s ní žádné zkušenosti. Z tohoto důvodu Vám nemohu poradit, kde tuto značku servisovat.

S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím