Tel.: 547 227 325,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • renovace-dveri-775x300-1
  • dvere-kliky-775x300
  • dvere-renovace-interier-775x300
  • dvere-renovace-interier2.-775x300jpg

Renovace dveří a zárubní

Renovace zárubníPrávě jste zjistili, že dveře, které máte doma už nevyhovují Vašim představám o moderním vzhledu bytu a Vy hledáte řešení. Dveře jsou oprýskané, poškrábané, mají na sobě několik vrstev nátěrů, jsou na nich díry nebo praskliny. Prostě za ty roky by si zasloužily změnu. ... a co zárubně?

Můžete si pořídit dveře nové, ale nastanou Vám velké problémy při napasovávání nových dveří do starých zárubní. Dalším řešením je celé dveře i se zárubněmi vybourat a zazdít nové, což představuje v bytě hroznou spoustu nepořádku. A znovu dveře natřít? To už tu bylo několikrát! A výsledek? Nic moc.
Hledáte-li však trvalé řešení, svěřte svoje dveře do rukou odborníkům.

Technologie renovace dveří

Renovace dveří, stav před a poRenovace dveří spočívá v potažení Vašch starých dveří specálním plastem za tepla bez použití lepidla. Předností technologie je rychlost, čistota, dlouhá životnost, kvalita výsledku a 3 roky záruka. Výsledný vzhled dveří nezávisí na původní podobě, ke zrenovovaným dveřím dodáváme nové sklo, ozdobné dřevěné rámečky a kliky různých povrchů.

Během jediného dne dokážeme zrenovovat dveře na zcela jiné a změnit tak styl celého interiéru. Dveře nemusíte již nikdy natírat! A to vše během jednoho dne. Ráno si Vaše staré dveře odvezeme a odpoledne je budete mít zrenovované, třeba i včetně zárubní. Při větším počtu dveří se zakázka realizuje během dvou dní. Ale výsledek stojí za to, bez námahy budete mít krásné dveře o které se už nemusíte starat.

Výhody renovace dveří:

Vlastnosti plastu pro renovace dveří:

Čalounění dveří:

Posuvné dveře:

Shrnovací dveře:

Na renovace dveří a zárubní poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost a návštěvu našeho technika u Vás doma, který provede posouzení Vašich dveří a zárubní, ukáže Vám vzorník plastů, skel a kování a vyhotoví cenovou nabídku na renovaci dveří zdarma.

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie renovace dveří...

Jsme brněnská firma a realizujeme zakázky pouze v Brně a okolí do vzdálenosti 50 km.

Fotogalerie

Dveřní kování nerez Dveřní kování nerez Dveřní kování nerez Dveřní kování nerez

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

1.1.2018 00:33, Viktor Poledníkrenovace dveří a zárubní

Dobrý den,
před lety jsme si zakoupili nové zárubně a dveře...laminátové...nyní přemýšlíme o rekonstrukci některých pokojů a původní dekor dveří a zárubní (olše) nám do plánované představy již nezapadá.
S výměnou dveří problém de facto není, ale se zárubněmi, které jsou kompletně vyměněné a lepené už ano...neradi bychom opět bourali...
existuje možnost renovace zárubní na místě?
Z vašeho popisu renovace jsem pochopil, že "nanesete" na dveře novou vrstvu, ale musíte je odvézt...což s lepenými zárubněmi jistě nepůjde...
Můžete mi prosím říci, jestli existuje nějaká možnost, případně popsat průběh.
Děkuji
Poledník

Dobrý den pane Poledníku,
Vaši záležitost by bylo nejlépe řešit na místě samém abych si udělal představu o stávající situaci. Nicméně nejvhodnější řešení je realizovat renovaci jak dveří tak i zárubní nebo výměnu za nové jak dveře tak i zárubně a to proto aby bylo dosaženo shodného materiálu i barevného provedení na obou dílech dveře/zárubně. Kombinace nové dveře/renovace zárubní je nejméně vhodná - rozdílné materiály a barevné provedení.
Pokud tedy máte zájem Váš požadavek s námi dále řešit, můžete mě kontaktovat na tel. 603 294 153.

S pozdravem Pavel Horký

6.12.2017 14:37, Ivana Hloušovárenovace dveří nebo výměna ?

Dobrý den, po předchozích majitelích vstupní dveře poškrábané z obou stran, navíc nedoléhají, po mém zásahu otevřít si zabouchnuté dveře další rovněž nehezký stav :-(
Takže uvítám zhodnocení odborníka a kalkulaci obou variant.
Předem děkuji.
Ivana Hloušová

Dobrý den,

pokud dveře nedoléhají bude pravděpodobně vhodnější dveře vyměnit za nové. Pokud máte zájem o orientační kalkulaci, tak prosím pošlete alespoň rozměr a foto dveří.

S pozdravem Pavel Horký

31.10.2017 21:16, Marek Novákrenovace dveří a zárubní

Dobrý den,
poptávám renovaci 3 dveří a dřevěných zárubní v Brně.
Děkuji

Dobrý den pane Nováku,

pokud máte zájem, tak mě můžete za účelem domluvení schůzky kontaktovat na tel. 603 294 153.

S pozdravem Pavel Horký

31.10.2017 11:11, Šárka Švecovárenovace interiérových dveří

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na přibližnou cenu za renovaci 2ks dveří - obě strany ( koupelna, WC ). Jsou bezfalcové, šířka 60 cm. Mám zájem i o výměnu kování, stávající zárubně by zůstaly bez změny.
Děkuji. Šárka Švecová

Dobrý den paní Švecová,

k Vámi poptávané renovaci dveří potřebuji konzultaci po telefonu, případně foto dveří a zárubní, takže pokud máte zájem, zavolejte mi na tel. 603 294 153.

S pozdravem Pavel Horký

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím