Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • dvere-775x300

Obložkové zárubně

Obložka na stavební otvor:

Zárubně jsou vyráběny v kombinaci kvalitní dřevotřískové desky a MDF desky v povrchové úpravě laminát, laminát +, laminát real, lakované do mnoha odstínů dle vzorníku RAL a dýhované.  U všech typů si můžete vybrat z široké nabídky dřevěných dekorů tak, aby se Vám zárubeň hodila do Vašeho interiéru.
Zárubeň je standardně vybavena třemi panty pro zavěšení dveří, těsněním a protiplechem. Je nutné, aby byl dobře připraven stavební otvor, proto je na samotnou montáž potřeba myslet už při projektu domu nebo v průběhu stavby.

Typy zárubní:

Stavební otvor:

Montáž:

Obložka "panelákové" kovové zárubně OKZ

Obložka panelákové kovové zárubně OKZ

Tento typ kovové zárubně - viz obrázek, se vyskytuje převážně v panelových bytech. I s takovou nevzhlednou zárubní si umíme poradit. Bez bourání a řezání Vám obložíme zárubeň speciální obložkou. V tomto případě se zůží průchod o 5,0 cm na šířku a 2,5 cm na výšku. 

Obložka "klasické" kovové zárubně OKZ

Obložka 'klasické' kovové zárubně OKZ

Tento typ kovové zárubně se vyskytuje převážně v rodinných domech nebo cihlových bytech. Stejně jako v předchozím případě panelákové zárubně se zůží průchod od 3,5 cm na šířku a 1,7 cm na výšku při současném zachování původního rozměru dveří. A stejně tak bez bourání a řezání si s takovou zárubní dokážeme poradit.

Jsme brněnská firma a realizujeme zakázky pouze v Brně a okolí do vzdálenosti 50 km.

Výhody obkladu kovové zárubně:

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím