Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • dvere-775x300jpg
  • renovace-dveri-775x300
  • image-triumf-775x300
  • dvere-interier-775x300

Nové dveře a zárubně

Pouhá výměna interiérových dveří dodá Vašemu domovu úpně jiný styl. Správným výběrem dveří sjednotíte design celého interiéru a vytvoříte jedinečný vzhled obytných místností.
Na kvalitní interiérové dveře jsou v dnešní době kladeny určité nároky: měli by dobře vypadat, těsně přiléhat k zárubním, pohodlně se zavírat a otevírat, nepropouštět příliš zvuky. Co se týká povrchu dveří, měly by se dobře udržovat, měly by být dostatečně odolné vůči běžnému provozu v domácnosti, poškrábání a osahání.
Proto nabízíme dveře od renomované firmy CAG.

Dveře jsou neoddělitelnou součástí každého domu či bytu, vytvářející první dojem o vkusu a celkové náladě interiéru. Proto je velice důležité vybírat dveře s maximální péčí a nechat si třeba i poradit od profesionálů v oboru. Výběrem vhodných dveří to však teprve začíná, neméně důležitou součástí celého procesu je správné posouzení vhodnosti způsobu otevírání dveří odborné zaměření kvalitně provedená montáž, pozáruční servis.

Toto vše Vám můžeme nabídnout se zárukou více jak 20-ti letých zkušeností v oboru s bonusem ZAMĚŘENÍ ZDARMA u Vás doma.

Společnost CAGje jedním z předních českých výrobců interiérových dveří a obložkových zárubní, kde vysoká kvalita, vytříbený vkus a spokojenost zákazníka je krédem společnosti. Na českém trhu působí od r. 1998.
Při zpracování dveří používají výhradně moderní technologické postupy a proveřené suroviny s garantovanou kvalitou. Dveře a zárubně jsou díky tomu zcela bezpečné a zdravé pro Váš domov.

Pavel Horký

HORKÝ Pavel
Mobil: +420 603 294 153
horky@hezkydomov.cz

Typy dveří

Bezpečnostní dveře CAG

Proč si vybrat dveře společnosti CAG

Dveře Alex Alumi Ruby Alumi Horizon L Alumi Horizon S Alumi Vertik L Alumi Vertik S Dveře Arktik Dveře Betty Dveře Fenix Dveře Hit Dveře Kitty Dveře Klasik Dveře Klermont CAG s.r.o. Dveře Mada Dveře Maxim Dveře Monté Dveře Nemo Dveře Nexis Dveře Peggy Dveře Primum Dveře Quartex    Dveře Retro     Dveře Rubika    Dveře Triumf     Dveře Trix    Dveře Trix    Dveře Trix

Hledáte - li inspiraci, podívete se naší fotogalerie nových dveří...

Jsme brněnská firma a realizujeme zakázky pouze v Brně a okolí do vzdálenosti 50 km.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím