Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • chodba-775x300
  • loznice-775x300
  • predsin-skrine-775x300-
  • skrine-buk-komoda-775x300

Návrh skříně ZDARMA

Chcete co nejlépe, účelně a prakticky vyřešit úložný prostor ve Vašem bytě, který bude vyhovovat Vašim představám a požadavkům? Pomůžeme Vám navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní, které vyrábíme na míru. Nabízíme Vám kvalitní systémy posuvných, skládacích nebo otočných dveří, které umožní dodat vestavěnou skříň, nebo šatnu do jakéhokoliv interiéru.

Poptávka vestavěné skříně  - máte-li představu o tom, jak by měla vestavěná skříň vypadat a chcete znát cenu? Po přijetí této poptávky se Vám do ozve náš prodejce a domluví si s Vámi schůzku u nás na studiu, kde s Vámi probere návrh a cenovou nabídku.

Grafický návrh vestavěné skříně včetně cenové nabídky Vám vypracujeme k nahlédnutí zdarma a nezávazně. V případě, že si budete chtít projekt odnést domů, účtujeme poplatek, který je vratný při podpisu smlouvy o dílo. Po podpisu smlouvy o dílo k Vám na zaměření přijede náš montér, který bude Vaši kuchyň montovat.
V případě, že budete chtít konzultovat Vaši vestavěnou skříň s prodejcem u Vás doma, je možné za poplatek.
Ceník služeb je k nahlédnutí u nás na studiu.

Vestavěná skříň by neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Šetří prostor, ukryje se do ní nespočet věcí, a navíc dobře vypadá. Na co si dát při výběru skříní pozor a co všechno brát v potaz?

Správné a účelné uspořádání vnitřního prostoru vestavěné skříně je velmi důležité.

Slouží k uložení nejenom oblečení, prádla a obuvi, ale i spousty různých věcí, které v domácnosti běžně používáte a nemáte je kam uskladnit.

Hned na začátku byste se měli rozhodnout, jestli si pořídíte skříň vestavěnou nebo klasickou. Každá z nich má své výhody, které určují potřeby a možnosti uživatele.

Před návštěvou našeho kuchyňského studia HEZKÝ DOMOV je nutné si předem domluvit schůzku s naším prodejcem, aby se Vám mohl plně věnovat. Schůzku si prosím domluvte předem (telefonicky nebo pomocí ) na přesný čas. Prodejce zjistí Vaše potřeby a představy, vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Společně zhotovíme návrh Vaší vestavěné skříně tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval jak po designové, tak po praktické stránce.

Na návštěvu bytového studia si vyčleňte dostatek času a počítejte s více návštěvami.

Nákres vestavěné skříněVestavěná skříň bez dveříVestavěná skříň s dveřmi

 

 

Kontakt na naše odborné prodejce skříní:

Ing. Libor Kroča:
tel.: 773 545 492, e-mail: kroca@hezkydomov.cz

Michal Čech:
tel.: 773 545 490, e-mail: michal.cech@hezkydomov.cz

Jiří Juřica:
tel.: 773 545 493, e-mail: jurica@hezkydomov.cz

 

Co je dobré si s sebou přinést na první schůzku:

Pravidla ukládání do skříní:

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie vestavených skříní.

Fotogalerie

Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně borovice - lacobel Vestavěné skříně merano přírodní Vestavěné skříně javor horský Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně javor horský Vestavěné skříně bílá - lacobel fialová Vestavěné skříně bílá Machiatto

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

10.1.2019 23:06, Eva PalečkováVestavěná skříň do malé předsíně a botník

Dobrý den, měla bych zájem o jednu vestavěnou skříň do niky v malé předsíni cihlového bytu. Ale bylo by dobré, aby se na ten prostor někdo od vás přišel podívat, zda by skříň vůbec šla realizovat. Je tam totiž šířka cca 97 cm a nevím jak by se posouvaly ty dveře.
Děkuji.
Zdraví Eva Palečková, mobil: 724 671 117

Dobrý den paní Palečková,

skříň může být řešena se skládacími nebo s klasickými otočnými dveřmi. Na posuvné dveře je šířka celkem malá a dveře se mohou hůře "vodit" po kolejnici. Pokud tedy akceptujete variantu se skládacími nebo otočnými dveřmi, můžeme se domluvit na schůzce.

S pozdravem Pavel Horký

3.8.2015 10:12, NavrátilováVestavěná skříň

Dobrý den, chci se jen nezávazně zeptat, nakolik je reálné udělat vestavěnou skříň, šířka 3,5 m, výška 2,5 m, hloubka 0,6 m. Tři křídla posuvných dveří do 2/3 výšky, 1/3 nahoře další posuvné dveře. Dotaz zní na cenu, zda je reálná do 25 tis. Cena se samozřejmě odvíjí od použití druhu dřeva. Děkuji. Navrátilová

Vážená paní Navrátilová,

velice si Vážíme vašeho zájmu o naše výrobky. Cena především závisí na konstrukci skříně, použitém kování, výplní dveří, vnitřního uspořádání skříně a použitém materiálu.
Proto bych doporučovala osobní schůzku s některým z našich prodejců, kteří se Vám jistě budou rádi věnovat, zjistí vaši představu o skříni a následně spočítají cenu Vaší skříně.

S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

19.12.2014 12:11, Jiří Popieluchcizojazyčné prospekty

Nabídka spolupráce mimo ČR... děkuji

Dobrý den pane Popieluch.
Děkuji za připomenutí a přeji krásné dny.

S pozdravem Martina Jelínková

3.10.2014 13:19, Lenka PodrabskáVestavěná skříň

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda lze vyrobit vestavěnou skříň "zešikma", tzn. na jedné straně by byla hloubka 65 cm, na druhé, kde jsou bohužel dveře, jen 50 cm. Délka ode zdi ke zdi je 340 cm. Výška 260 cm. Jaká by byla přibližná cena? Děkuji. LP

Dobrý den paní Podrabská.
Skříň zešikma jsme schopni vyrobit. Nicméně cenu Vám nejsme schopni nyní říct, jelikož je mnoho aspektů, které cenu ovlivňují. Doporučila bych schůzku u nás na studiu, kde bychom si řekli konkrétní specifikaci.
S pozdravem Martina Jelínková

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím