Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • chodba-775x300
  • loznice-775x300
  • predsin-skrine-775x300-
  • skrine-buk-komoda-775x300

Návrh skříně ZDARMA

Chcete co nejlépe, účelně a prakticky vyřešit úložný prostor ve Vašem bytě, který bude vyhovovat Vašim představám a požadavkům? Pomůžeme Vám navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní, které vyrábíme na míru. Nabízíme Vám kvalitní systémy posuvných, skládacích nebo otočných dveří, které umožní dodat vestavěnou skříň, nebo šatnu do jakéhokoliv interiéru.

Poptávka vestavěné skříně  - máte-li představu o tom, jak by měla vestavěná skříň vypadat a chcete znát cenu? Po přijetí této poptávky se Vám do ozve náš prodejce a domluví si s Vámi schůzku u nás na studiu, kde s Vámi probere návrh a cenovou nabídku.

Grafický návrh vestavěné skříně včetně cenové nabídky Vám vypracujeme k nahlédnutí zdarma a nezávazně. V případě, že si budete chtít projekt odnést domů, účtujeme poplatek, který je vratný při podpisu smlouvy o dílo. Po podpisu smlouvy o dílo k Vám na zaměření přijede náš montér, který bude Vaši kuchyň montovat.
V případě, že budete chtít konzultovat Vaši vestavěnou skříň s prodejcem u Vás doma, je možné za poplatek.
Ceník služeb je k nahlédnutí u nás na studiu.

Vestavěná skříň by neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Šetří prostor, ukryje se do ní nespočet věcí, a navíc dobře vypadá. Na co si dát při výběru skříní pozor a co všechno brát v potaz?

Správné a účelné uspořádání vnitřního prostoru vestavěné skříně je velmi důležité.

Slouží k uložení nejenom oblečení, prádla a obuvi, ale i spousty různých věcí, které v domácnosti běžně používáte a nemáte je kam uskladnit.

Hned na začátku byste se měli rozhodnout, jestli si pořídíte skříň vestavěnou nebo klasickou. Každá z nich má své výhody, které určují potřeby a možnosti uživatele.

Před návštěvou našeho kuchyňského studia HEZKÝ DOMOV je nutné si předem domluvit schůzku s naším prodejcem, aby se Vám mohl plně věnovat. Schůzku si prosím domluvte předem (telefonicky nebo pomocí ) na přesný čas. Prodejce zjistí Vaše potřeby a představy, vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Společně zhotovíme návrh Vaší vestavěné skříně tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval jak po designové, tak po praktické stránce.

Na návštěvu bytového studia si vyčleňte dostatek času a počítejte s více návštěvami.

Nákres vestavěné skříněVestavěná skříň bez dveříVestavěná skříň s dveřmi

 

 

Kontakt na naše odborné prodejce skříní:

Ing. Libor Kroča:
tel.: 773 545 492, e-mail: kroca@hezkydomov.cz

Michal Čech:
tel.: 773 545 490, e-mail: michal.cech@hezkydomov.cz

Jiří Juřica:
tel.: 773 545 493, e-mail: jurica@hezkydomov.cz

 

Co je dobré si s sebou přinést na první schůzku:

Pravidla ukládání do skříní:

Hledáte - li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie vestavených skříní.

Fotogalerie

Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně borovice - lacobel Vestavěné skříně merano přírodní Vestavěné skříně javor horský Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně třešeň Vestavěné skříně javor horský Vestavěné skříně bílá - lacobel fialová Vestavěné skříně bílá Machiatto

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím