Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • 2180408-banner-hezky-domov-775x300-v01-2
  • kuchyn-cela-775x300-
  • hezky-domov-baner-775x300-2
  • kuchyn-zevnitr-775x300
  • pohled-k-lednici-775x300
  • kuchyn-zprava-1-775x300

Návrh kuchyně ZDARMA

Každá moderní kuchyň může být vybavena individuálně podle požadavků a potřeb zákazníka o ukládání jednotlivých věcí do kuchyně. Na trhu je velká škála komponentů, které zvyšují komfort a užitnou hodnotu Vaší kuchyně - kování a výsuvy, dřezy a spotřebiče, které budou šetřit Vaše kroky a Váš čas. Všechny tyto aspekty ovlivňují cenu kuchyně. Kuchyň je investice na 20 let dopředu. Nesnažíme se tedy o co nejnižší cenu, ale upřednostňujeme kvalitu a funkčnost.

Od samotné konzultace s designérem, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se Vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat Vaše představy. Do každého návrhu moderní kuchyně se designér snaží vnést funkčnost, praktičnost, zajímový moderní design, ale i určitou originalitu řešení a nápad. Můžeme Vám pomoct se stavební připraveností pro kuchyň.

Grafický návrh kuchyně včetně cenové nabídky Vám vypracujeme k nahlédnutí zdarma a nezávazně. V případě, že si budete chtít projekt odnést domů, účtujeme poplatek, který je vratný při podpisu smlouvy o dílo. Po podpisu smlouvy o dílo k Vám na zaměření přijede náš montér, který bude Vaši kuchyň montovat.
V případě, že budete chtít konzultovat Vaši kuchyň s prodejcem u Vás doma, je možné za poplatek.
Ceník služeb je k nahlédnutí u nás na studiu.

Před návštěvou našeho kuchyňského studia HEZKÝ DOMOV je nutné si předem domluvit schůzku s naším prodejcem, aby se Vám mohl plně věnovat. Schůzku si prosím domluvte předem (telefonicky nebo pomocí ) na přesný čas. Prodejce zjistí Vaše potřeby a představy, vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Společně zhotovíme návrh Vaší kuchyně tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval jak po designové, tak po praktické stránce.

Na návštěvu kuchyňského studia si vyčleňte dostatek času a počítejte s více návštěvami.

Kontakt na naše odborné prodejce kuchyní:

Ing. Libor Kroča:
tel.: 773 545 492, e-mail: kroca@hezkydomov.cz

Michal Čech:
tel.: 773 545 490, e-mail: michal.cech@hezkydomov.cz

Jiří Juřica:
tel.: 773 545 493, e-mail: jurica@hezkydomov.cz

 

První schůzka

Návrh kuchyněNávrh kuchyněNávrh skříně

Další schůzky

Návrh kuchyněNávrh kuchyně Návrh skříně

Realizace a montáž:

Realizace a montáž kuchyně Realizace a montáž kuchyně Realizace a montáž skříně

Hledáte - li inspiraci, podívete se do naší fotogalerie nových kuchyní....

Jsme brněnská firma a realizujeme zakázky pouze v Brně a okolí do vzdálenosti 50 km.

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

25.10.2018 15:35, Andrea ŠtěpánkováZájem o návrh kuchyně

Dobrý den, zaujala mě na facebooku Vaše tvorba a měli bychom zájem o návrh kuchyně od Vás. Je možné se s Vámi dohodnout na termínu setkání? Nejlépe ve středu, v odpoledních hodinách (16, 17, 18 tá ). Více info o představě a plánek bych poslala ještě mailem.

Štěpánková.

Dobrý den,
předám Váš požadavek našemu návrháři, který se s Vámi spojí.
S pozdravem Karel Kaláb

16.1.2018 08:11, Filemonová Dagmarrenovace dvířek na kuch. lince

Ráda bych si objednala konzultaci a kalkulaci na nová dvířka na stávající lince.
Děkuji za reakci
Filemoonová

Dobrý den paní Filemonová,

ohledně výměny kuch. dvířek mě můžete kontaktovat na tel. 603 294 153

S pozdravem Pavel Horký

8.6.2017 08:21, Bronislav RybaNavrh a realizace kuchyne

Dobrý den,

narazil jsem na Vás jako na možného dodavatele nové kuchyněv rámci města Brna. Chtěl bych se tímto pozeptat na několik věcí:
- jakým způsobem probíhá možná spolupráce s Vámi,
- v jaké cenové relaci se u Vás budeme asi pohybovat,
- jaká je přibližná doba dodání.

Mou představou je moderní ergonomická kuchyně pravděpodobně tvaru "L" nebo "U" (není rozhodně podmínkou), která by byla spíše světlejších odstínů, ale zároveň nepůsobila sterilně a nudně. Libila by se mi kombinace s dekorem dřeva.
Co se týká spotřebičů, tak lednice spíše samostatně stojící, myčka prozatím nebude, ale požadoval bych přípravu na myčku. Tzn. nějakou skříňku, kterou by bylo možné kdykoliv bez problému za myčku nahradit.
Dále bych si představoval alespoň 80 cm mezi dřezem a el. varnou deskou (tedy pravděpoodbně hlavní pracovní plocha), kuchyňskou část pak oddělit nečím v podobě "barového" pultíku v případě kuchyně do L či U.
Cenově bych se chtěl pohybovat kolem hranice 100 tisíc korun. Samozřejmě čím méně, tím lépe, ale s tím, že bych rád probral, jaké jsou možnosti materiálů, kování a zbylých věcí, které se v ceně výrazně odráží.

V příloze zasílám také půdorys s naměřenými mírami zdí a přívodů vody. V případě potřeby upřesnění požadavků mě neváhejte kontaktovat.

Mnohokrát děkuji za jakékoliv informace, návrhy, rady či tipy a přeji hezký den.

Bronislav Ryba
rybab@seznam.cz

Dobrý den pane Rybo,
jako první krok je nutné kontaktovat některého z našich prodejců, domluvit si schůzku a přijít se podívat k nám do studia. Tady Vám ukážeme různé možnosti, upřesníme si Vaše představy a požadavky, na základě kterých zpracujeme návrh. Termín výroby kuchyně je 6-8 týdnů.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
S pozdravem Karel Kaláb

15.1.2017 13:11, Eva StrnadováNávrh kuchyně

Dobrý den, s partnerem se zanedlouho budeme stěhovat do nového bytu a ještě nemáme vybranou kuchyň. Rádi bychom se poradili s někým zkušeným, bylo by možné si naplánovat schůzku? Děkuji E. Strnadová

Dobrý den paní Strnadová,
reaguji na váš zájem o naše služby. Rád vám s výběrem nové kuchyně poradím a také vám ji navrhnu. Můžeme se domluvit na schůzce u nás na studiu?

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím