Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • bez-obleceni-775x300
  • bez-dveri-775x300

Naše rady skříně

Pokud chcete, aby Vám vestavěné skříně dlouho a účelně sloužili, věnujte dostatek času tomu, jak uspořádat vnitřní prostor. Také vnější vzhled skříní se stane významným prvkem Vašeho bytu. Musí celkově ladit s interiérem a působit vkusně.

Poptávka vestavěné skříně - máte-li představu o tom, jak by měla vestavěná skříň vypadat a chcete znát cenu? Vyplňte poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Nezapomeňte:

  1. Na začátku si udělejte představu o tom, co všechno chcete do skříně ukládat.
  2. Rozhodněte se, jestli si chcete vestavěnou nebo volně stojící skříň, kterou můžete kdykoliv přestěhovat a změnit její místo. Vestavná skříň je pevně spojená se stropem a podlahou a už není tak jednoduché ji přemístit.
  3. Hloubka skříně bývá většinou 60 cm, avšak před ní potřebujete ještě zhruba 10 cm pro kolejnice, do kterých budou později zasazeny posuvné dveře.
  4. Pokud chcete ukládat oblečení pověšené na ramínka, potřebujete hloubu skříně 65 cm.
  5. Na pověšení pánského saka nebo košile je potřeba počítat s výškou asi 85 cm, pokud chcete pověsit dámské šaty tak 120 - 145 cm a v případě ukládání dlouhých kabátů a společenských šatů aspoň 160 cm, podle výšky postavy.
  6. Do prostoru ve výšce očí většinou ukládáme oblečení, které denně nosíme, jedná se o prostor ve výšce 70 - 180 cm, do vyšších polic je vhodné dávat méně používané oděvy a sezónní věci.
  7. Nezapomeňte na možné praktické doplňky vestavěné skříně, jako jsou výsuvné police, drátěné koše, sklopné šatní tyče, držáky na kalhoty, kravaty a pásky.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás a věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím