Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
 • kuchyne-led-775x300-1
 • lyko-kuchyn2-775x300-1
 • kuchyn-cela-775x300--3
 • kuchyn-zleva-775x300-1

Naše rady kuchyně

Kuchyň je místem, ve kterém trávíte spoustu času, proto věnujte při výběru jednotlivých materiálů do kuchyně - pracovní deska, dvířka, a dřez dostatek času, aby dojem z Vaší kuchyně byl co nejlepší nejen pro Vás.

Nezapomeňte:

 1. Dokud je možné měnit instalace přívodu vody, plynu a elektriky, vše je potřeba logicky uspořádat tak, aby jednotlivé činnosti v kuchyni na sebe navazovaly, měli jste vše po ruce a zbytečně jste se nenachodili.
 2. Dřív než začnete předělávat instalace - voda, plyn, elektrika, obklady, měl by být vytvořen návrh kuchyně a podle něho se všechno dělá jednodušeji.
 3. Využijte možnost naplánovat si kuchyň podle plánovače kuchyňských zón Blum.
 4. Přizpůsobte výšku pracovní plochy pokud je Vaše výška kolem 165 cm, měla by výška pracovní plochy být 85 cm od země. Pokud však měříte více jak 170 cm je vhodná výška pracovní plochy 90 cm.
 5. Při výběru kuchyňského dřezu volte raději dřez s 3,5 palcovým odtokem opatřeným uzávěrem se sítkem, ve kterém se zachytí zbytky potravin a nečistot.
 6. Pokud si chcete pořídit myčku a máte možnost si pořídit myčku v šířce 60 cm, určitě to udělejte, oceníte velikost myčky a hlavně to, že v ní umyjete i větší hrnec.
 7. V žádném případě nezapomeňte vyřešit kam umístit odpadkový koš.
 8. Zvolíte-li si koš větší, který je rozdělen na přihrádky, aby jste mohli přímo třídit odpad,pak nemusíte stále řešit doma otázku - kdo půjde vynést odpadky. Právě tato otázka bývá ve spoustě domácností na denním pořádku, vždyť nikomu se nechce chodit tak často s odpadkovým košem.
 9. Pokud máte možnost, vybavte kuchyň větším počtem zásuvek pro přehledné ukládání příborů, hrnců, talířů nebo misek. Nebudete se muset stále ohýbat a hledat něco ve spodních skříňkách, budete mít vše přehledně uloženo.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás a věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím