Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • gal-969-big-775x300
  • gal-105-775x300
  • nabytek-do-pracovny1-775x300
  • nabytek-do-pracovny-775x300

Nábytek do pracovny - kanceláře

Každá kancelář může mít svůj styl a práce Vám půjde líp....

Nejen vybavení bytu či domu je důležité, ale podstatné je mít i dobré zázemí v kanceláři. Každý by si měl uvědomit, že v práci trávíme hodně času, a proto bychom se i v ní měli cítit co nejlépe.

V dnešní době se stává stále intenzivnějším trendem práce z domova neboli po anglicku Home Office. Pro ty, kteří pracují z domu a hlavně pro ty, kteří potřebují na svou práci klid je domácí pracovna ideálním řešením.

Nedovolují-li vám prostorové dispozice Vašeho domova vyčlenit si celou místnost jen pro práci, pak Vám musí stačit tichý kout v obývací části, nebo třeba ložnici, či nějaký kousek místečka...
Styl domácí pracovny by měl být funkční a přizpůsobený ostatnímu interiéru.
Celou domácí pracovnu Vám můžeme pomoci jednoduše schovat ve skříni, což ocení každý, kdo chce skutečně oddělit domov od pracovního prostředí. V případě, že svou pracovnu nebude zrovna využívat, můžete ji ukrýt před zraky přítomných.

Při zařizování pracovny nebo kanceláře je hlavně důležité zvolit především dobrý pracovní stůl a kvalitní židli, aby pro Vás práce byla pohodlná a šetřili jste svá záda při dlouhodobější práci.
Stačí si zvolit styl, ve kterém bude kancelář vybavena, a máte vyhráno. Dobře zvolený styl kanceláře jistě ocení i Vaše klienty, kteří se zde budou cítit příjemně. A s tím všim jsou připraveni Vám pomoci naši designéři...

Možná budete překvapeni, že každá kancelář, ať už domácí nebo firemní může být stylová a že dokáže vhodně doplnit každý interiér.

Hledáte-li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie interiérů...

Fotogalerie

Nábytek do pracovny Nábytek do pracovny Nábytek do pracovny Nábytek do pracovny

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím