Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram
  • gal-969-big-775x300
  • gal-105-775x300
  • nabytek-do-pracovny1-775x300
  • nabytek-do-pracovny-775x300

Nábytek do pracovny - kanceláře

Každá kancelář může mít svůj styl a práce Vám půjde líp....

Nejen vybavení bytu či domu je důležité, ale podstatné je mít i dobré zázemí v kanceláři. Každý by si měl uvědomit, že v práci trávíme hodně času, a proto bychom se i v ní měli cítit co nejlépe.

V dnešní době se stává stále intenzivnějším trendem práce z domova neboli po anglicku Home Office. Pro ty, kteří pracují z domu a hlavně pro ty, kteří potřebují na svou práci klid je domácí pracovna ideálním řešením.

Nedovolují-li vám prostorové dispozice Vašeho domova vyčlenit si celou místnost jen pro práci, pak Vám musí stačit tichý kout v obývací části, nebo třeba ložnici, či nějaký kousek místečka...
Styl domácí pracovny by měl být funkční a přizpůsobený ostatnímu interiéru.
Celou domácí pracovnu Vám můžeme pomoci jednoduše schovat ve skříni, což ocení každý, kdo chce skutečně oddělit domov od pracovního prostředí. V případě, že svou pracovnu nebude zrovna využívat, můžete ji ukrýt před zraky přítomných.

Při zařizování pracovny nebo kanceláře je hlavně důležité zvolit především dobrý pracovní stůl a kvalitní židli, aby pro Vás práce byla pohodlná a šetřili jste svá záda při dlouhodobější práci.
Stačí si zvolit styl, ve kterém bude kancelář vybavena, a máte vyhráno. Dobře zvolený styl kanceláře jistě ocení i Vaše klienty, kteří se zde budou cítit příjemně. A s tím všim jsou připraveni Vám pomoci naši designéři...

Možná budete překvapeni, že každá kancelář, ať už domácí nebo firemní může být stylová a že dokáže vhodně doplnit každý interiér.

Hledáte-li inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie interiérů...

Fotogalerie

Nábytek do pracovny Nábytek do pracovny Nábytek do pracovny Nábytek do pracovny

Zeptejte se nás

Zodpovězené dotazy

5.2.2015 18:28, Helena Burianovápoptávka

Dobrý den, potřebuji nechat vyrobit na zakázku regál cca 220 x 100 cm do pracovny (v Brně). Pokud máte o zakázku zájem, dejte mi prosím vědět, jaký bude další postup - asi bude nutná osobní návštěva kvůli přesné dohodě a vyměření. Děkuji Burianová, 728 227 447

Dobrý den paní Burianová,
ozve se Vám náš technik pak Horký a domluví s Vámi návštěvu u Vás doma.
Pokud by jste chtěla volat Vy jemu, má telefon 603 294 153
S poděkováním a přáním hezkého dne Kalábová Lenka

3.6.2013 09:42, janarozdělení prostoru

ahoj všem, bydlím ve staré zástavbě a máme obrovský obývák. potřebovala vyčlenit kancelářský kout. viděla jsem někde v telce takovou polostěnu zřejmě s tapetou, moc hezké, motiv se bezvadně hodil k interiéru. nevíte někde kde se dá takové sklo sehnat nebo aspoň co je to za typ skla.

Dobrý den, posílám odkaz na firmu, která vyrábí skleněné stěny. http://www.sklo-jap.cz/grafosklo/sklenene-steny.aspx S pozdravem Karel Kaláb

Více dotazů naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím