Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

vestavěné spotřebiče

Magdalena (20.5.2015 19:20)

Dobrý den, s manželem nás čeká velká přestavba kuchyně a přemýšlíme nad značkou. Celkem se nám zalíbila tato nabídka www.mora.cz/vestavne-spotrebice/. Designově jsou krásné, a s cenou jsme počítali že bude vysoká. Máte někdo zkušenost s touto českou značkou? Raději bychom koupili český výrobek pokud ta cena odpovídá kvalitě, obecně mi nevadí připlatit si za kvalitu pokud cena je oprávněná. Ještě bych měla dotaz, nikde sem nenašla jak to je s kuchyňskou linkou, jestli to chápu správně musím si vybrat spotřebiče a pak najít šikovného truhláře nebo firmu a namíru k těmto spotřebičům si nechat vyrobit skříně a linku ? Chtěly bychom také udělat aby například lednička nebyla vidět ale byla pod dřevěnými dveřmi a to samé s myčkou, to nám zařídí firma ? Moc nechápu jak toho docílíme, jeslti musím koupit spotřebič už dřevem z přední strany pokrytý a k tomu ze stejného materiálu nechat dovyrobit okolí nebo jestli se přední strana pokryje. Nevím jsem zmatená. Děkuji za pomoc.

Reagovat      

 • Vestavné spotřebiče

  Martina Jelínková (21.5.2015 11:53)

  Dobrý den paní Magdaleno.
  Je pravda, že vymyslet a zrealizovat novou kuchyň může být pro zákazníka velice náročné.
  Proto jsou u nás na studiu zkušení prodejci s dlouholetou praxí, kteří se Vám velice rádi budou věnovat. Pomůžou Vám kuchyň vymyslet tak, aby Vám co nejvíce vyhovovala, poradí s výběrem materiálů, barev a v neposlední řadě i elektrospotřebičů.
  Doporučila bych Vám zaslat nám na Vás telefonní číslo, aby Vás mohl některý z prodejců kontaktovat, domluvit si s Vámi schůzku a vše potřebné Vám mohl vysvětlit, případně můžete některého z našich prodejců kontaktovat sama. Telefonní čísla jsou uvedeny v kontaktech.
  S pozdravem Martina Jelínková

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím