Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

Vestavěné skříně

Juraj Chalmovský (28.10.2016 14:10)

Dobrý den,
Obracím se na Vás s prosbou. Před delší dobou jsme poptávali výrobu a montáž 3 vestavěných skříní. Člověk, kterého jsme si vybrali nás ale podvedl - 2x zrušil montáž večer před samotnou montáží, vůbec nekomunikuje... Nyní se nacházím v kritické situaci a to ze dvou důvodu: a) starou skříň jsem odstranil a všechny věci z ní teď nemáme kde dát (co je při dvou zvídavých dětech trochu problém), b) na zhotovení skříní nám navazuje termínově pevně dána rekonstrukce bytu, která musí být dodělána do konce roku. Narazil jsem na Vaši stránky a váš přístup k věci se mi zamlouvá. Jednoduše potřebujeme najít zodpovědného řemeslníka s korektním jednáním, který by nám do bytu také do budoucna za normální cenu dodělal řadu dalších věcí (nábytku). Byl by jste nám ochoten pomoct?

Děkuji Vám za odpověď
S pozdravem
Juraj Chalmovský

Reagovat      

 • Vestavěné skříně

  Martina Jelínková (31.10.2016 07:32)

  Dobrý den pane Chlamovský,

  velice děkujeme za vaši poptávku. Velice rádi Vám skříně u nás na studiu naceníme a rádi bychom je i realizovali. Bohužel naše termíny dodání jsou nyní konec ledna a začátek února 2017. V případě že by jste byl ochoten toto akceptovat, kontaktujte prosím přímo našeho prodejce, který se Vám bude rád věnovat.

  S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím