Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

vestavena skrin

Mgr. Roman Muller (27.5.2015 19:17)

Dobrý den,

rád bych se zeptal na možnost realizace vestavěné skříně a odhad ceny.

Rozměry - výška cca 306 cm výška - část výšky však se ale asi sníží z důvodu plovoucí podlahy - zároveň je tak otázka zda je vhodnější skříň dávat na plovoucí podlahu, nebo pouze vedle, s tím, že se skříň dá rovnou na podlahu. Dále šířka skříně je cca 158 cm - ve zhruba 230 cm výšce je plynová trubka - šířka pak vychází na přímo 150 cm - skříň však musí být upravena až k finální šířce - tedy ke konci stěny, přestože poslední část nebude mít dveře. Hloubka je 60-63 cm - velmi křivá stěna - předpokládám ale, že takové díry za skříní nebudou znamenat konplikace.

Dále - po levé ruce je jeden vypínač na bodová světla - musí tedy být zabudovaný do skříně, po pravé ruce, jsou pak rozvody elektřiny, zde bude muset být nějaké otevírání, aby byl případný přístup. Bodová světla přímo před skříní pak budou potřebovat vypínače přímo ve dveřích skříně, aby se rozsvítili samotným otevřením skříně.

Samotná skříň by měla mít dvě posuvné dveře tzn. 75 a 75 cm - alespoň jedna z nich (ta venkovní) pokryta zrcadle. Co se týče výšky, předpokládám, že v podstatě půjde o dvě skříně položené na sobě - tzn. první ve výšce do 260 cm (240?) a nad tím v podstatě skříňky na dodatečné věci v dalších 46 cm, ale i v tomto případě by mělo jít o identickou posuvnou skříň a neměla by být patrná nějaká mezera mezi samotnými dveřmi nad sebou.

Prosím tedy o nějaký Váš návrh včetně ceny případně mohu zkusit zaslat nějaké fotografie.

Případně mne můžete kontaktovat na tel: 604 917 475.

Děkuji Mgr. Roman Můller

Reagovat      

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím