Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

renovace dveří

Tomáš Motal (5.11.2016 08:02)

Dobrý den,

rád bych se zeptal, na kolik by vyšlo potažení dveří a zárubní z vnitřní strany, Jedná se mi barvu bílá. Nevím, jestli je možný lesk., pokud ne, tak mat. Dveře mají v sobě prolisy, které bych nechtěl. Je možné prolisy vyplnit např montážní pěnou a po té nanést fólii? Rozměry dveří jsou 95x200cm a zárubně cca 7cm.
A poslední dotaz, jedná se o vchodové dveře. Jak by mohla proběhnout realizace.
Děkuji a přeji Vám krásný den.
Tomáš Motal

Reagovat      

 • Renovace dveří

  Martina Jelínková (16.11.2016 10:25)

  Vážený pane Motale,


  předem Vám děkujeme za projevený zájem o renovaci dveří. Samotná renovace spočívá v potažení Vašich starých dveří plastem za tepla bez použití lepidla, životnost je 40 let, záruka 3 roky. Plast je materiál, který se neobouchá, neosahá, neoleští, je nenáročný na úrdžbu, zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci dveří. Z plných dveří můžeme udělat dveře prosklené a naopak, prosklení může mít různé tvary, je více druhů skel a velký výběr klik. A podle toho se také odvíjí cena. U potažení plných dveří je cena od 3 000,- Kč a u prosklených od 5 500,- Kč, podle typu rámečků, skla a kliky může být kolem 7 000,- Kč. Renovace zárubní spočívá v polepení zárubní plastem na místě a cena se pohybuje podle šířky od 2 500,- Kč.
  Pokud by jsme chtěli znát přesnou cenu za renovaci Vašich dveří a zárubní, byla by nejlepší návštěva našeho technika u Vás doma, která je nezávazná a bezplatná.Technik přiveze fotky, vzorky plastů, skel a katalog klik a přesně spočítá cenu na místě a podle toho se můžete rozhodnout.

  S pozdravem Martina Jelínková - asistentka

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím