Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

Renovace dveří

Hana Fáberová (12.2.2016 14:24)

Dobrý den, dostali jsme na Vás doporučení od kamaráda. Máme doma jedny dveře atypického rozměru. Chtěli jsme koupit nové, ale bohužel pro nás se tento rozměr moc nevyrábí a kamarád nám poradil vás. Zajímala by mne odhadní cena renovace. Jsou to dveře nyní prosklené, ale já by chtěla aby ty dveře byly plné a aby ladily s dveřmi co již máme. Nebo alespoň podobný odstín. Máme dveře v dekoru - dub sonoma a rozměr je 187x70.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den Fáberová

Reagovat      

 • Renovace dveří

  Pavel Horký (16.2.2016 07:56)

  Dobrý den paní Fáberová,

  renovace dveří bohužel nenabízí Vámi požadovaný materiál dub Sonoma ale pravděpodobně by neměl být problém přiblížit se tomuto materiálu v nových dveřích, pokud máte tedy zájem, pošlete mi požadovaný rozměr dveří a další specifikace jako je model dveří (např. plné hladké) zda budou otočné či posuvné, pokud otočné tak do jaké zárubně se budou zasazovat(případně foto zárubně) atd. ať mohu dveře alespoň orientačně nacenit.

  S pozdravem, Pavel Horký

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím