Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

Rekonstrukce kuchyně

Miloslav Opletal (22.8.2017 14:30)

Dobrý den,
potřeboval bych provést rekonstrukci kuchyně v panelákovém bytě. Kuchyň má rozměr 2,5x4,3 m - linka by stála podél delší stěny a měla by být zcela standardní - spíž u okna (větrací otvory), myčka, dřez, plynový sporák s vestavěnou elektrickou troubou a obvyklé skříně. Z fotogalerie bych vybral asi kuchyň na obrázku 196.
Rekonstrukce by spočívala v odstranění stávajícího nábytku, nové kachle na zem a na zeď, úprava plyn, voda, elektro a montáž nové linky.
Pokud je to možné, zajímal by mne přibližný možný termín rekonstrukce a hrubý odhad ceny.
S díky a pozdravem Opletal M.

Reagovat      

 • rekonstrukce

  Karel Lexa (24.2.2018 17:45)

  Dobrý den,
  Zde jsem se rozhodl zakoupit dům http://www.eurobydleni.cz/domy/brno/, a potřeboval bych v něm udělal novou kuchyni, ale krom kuchyně bych potřeboval i vyměnit okna, opravit fasádu a střechu, zajímalo by mě jestli vaše firma má nějakou spolupráci s jinými firmami a šlo by to vše udělat přes Vás a nebo budu muset sehnat firmy na ostatní věci sám?

  Reagovat

 • Rekonstrukce kuchyně

  Karel Kaláb, HEZKYDOMOV.cz (25.8.2017 14:56)

  Dobrý den pane Opletale,
  naše firma se zabývá pouze výrobou a montážemi kuchyní co se týká nábytkové části. Stavební přípravy nezajišťujeme. V současné době máme naplněnou kapacitu výroby do listopadu 2017.

  S pozdravem Karel Kaláb

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím