Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

poptávka

Dufek (29.3.2015 22:21)

Dobrý den, poptávám výrobu kuchyně na míru. Šířka kuchyně 270cm, barva šedá + nějaký světlý dekor dřeva, vestavná trouba+sklokeramická deska, vestavná velká lednice s mrazákem, vestavná myčka 45-60 cm. Lednice bude umístěna úplně napravo. Vývod pro odpařovač je umístěn na levé straně.
Zadní zástěna v barvě pracovní desky.
Prosím o návrh kuchyně + cenovou nabídku s montáží i bez montáže.
Jedná se o kuchyň do bytu, který budu pronajímat. Záleží tedy i na ceně, ale nechci úplně základní kuchyň.
Dále prosím o cenovou nabídku a návrh vestavné šatní skříně, šířka 170m, výška 250xm. Barva světlý dekor dřeva.

Reagovat      

 • nová kuchyně

  Kalábová Lenka (30.3.2015 10:30)

  Vážený pane Dufek,
  Každá kuchyň může být vybavena individuálně podle požadavků a potřeb zákazníka o ukládání jednotlivých věcí do kuchyně. Na trhu jsou spousty doplňků, typů kování a výsuvů, drátěných programů, dřezů a spotřebičů, kterými můžete svou kuchyň vybavit, které samozřejmě zvyšují komfort při užívání kuchyně a šetří Vaše kroky a Váš čas. Všechny tyto aspekty ovlivňují cenu kuchyně. Kuchyň je investice na 20 let dopředu. Nesnažíme se tedy o co nejnižší cenu, ale upřednostňujeme funkčnost a kvalitu.

  Grafický návrh kuchyně včetně cenové nabídky Vám vypracujeme zdarma k nahlédnutí, ale po předchozí návšrěvě u nás na studiu.

  Pokud budete mít opravdu vážný zájem o naši nabídku, je lepší osobní kontakt s prodejcem, který se Vám bude rád věnovat, zjistí Vaše potřeby a představy a vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Pomůže Vám Váš prostor naprojektovat tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval jak po designové tak po praktické stránce.

  Pošlete-li nám na sebe telefonní číslo, rádi Vám zavoláme nebo si domluvte prosím na níže uvedeném telefonním čísle schůzku u nás na studiu.

  S poděkováním a pozdravem Kalábová Lenka

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím