Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

Navrh a realizace kuchyne

Bronislav Ryba (8.6.2017 08:21)

Dobrý den,

narazil jsem na Vás jako na možného dodavatele nové kuchyněv rámci města Brna. Chtěl bych se tímto pozeptat na několik věcí:
- jakým způsobem probíhá možná spolupráce s Vámi,
- v jaké cenové relaci se u Vás budeme asi pohybovat,
- jaká je přibližná doba dodání.

Mou představou je moderní ergonomická kuchyně pravděpodobně tvaru "L" nebo "U" (není rozhodně podmínkou), která by byla spíše světlejších odstínů, ale zároveň nepůsobila sterilně a nudně. Libila by se mi kombinace s dekorem dřeva.
Co se týká spotřebičů, tak lednice spíše samostatně stojící, myčka prozatím nebude, ale požadoval bych přípravu na myčku. Tzn. nějakou skříňku, kterou by bylo možné kdykoliv bez problému za myčku nahradit.
Dále bych si představoval alespoň 80 cm mezi dřezem a el. varnou deskou (tedy pravděpoodbně hlavní pracovní plocha), kuchyňskou část pak oddělit nečím v podobě "barového" pultíku v případě kuchyně do L či U.
Cenově bych se chtěl pohybovat kolem hranice 100 tisíc korun. Samozřejmě čím méně, tím lépe, ale s tím, že bych rád probral, jaké jsou možnosti materiálů, kování a zbylých věcí, které se v ceně výrazně odráží.

V příloze zasílám také půdorys s naměřenými mírami zdí a přívodů vody. V případě potřeby upřesnění požadavků mě neváhejte kontaktovat.

Mnohokrát děkuji za jakékoliv informace, návrhy, rady či tipy a přeji hezký den.

Bronislav Ryba
rybab@seznam.cz

Reagovat      

 • Návrh a realizace kuchyne

  Kaláb Karel, HEZKYDOMOV.cz (9.6.2017 15:56)

  Dobrý den pane Rybo,
  jako první krok je nutné kontaktovat některého z našich prodejců, domluvit si schůzku a přijít se podívat k nám do studia. Tady Vám ukážeme různé možnosti, upřesníme si Vaše představy a požadavky, na základě kterých zpracujeme návrh. Termín výroby kuchyně je 6-8 týdnů.
  Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
  S pozdravem Karel Kaláb

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím