Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

Nakup 4 dveri a montaz

Vladyslav Sherstobitov (6.1.2019 16:52)

Dobrý den.
Chtěl bych se Vás zeptat, jestli poskytujete služby demontáže a montáže dveří? Potřeboval bych vyměnit 4 dveří ve svém bytě. Nevím přesně z jakého materiálu zárubně jsou, ale pravděpodobně jsou ocelové (fotky dveří zasílám v příloze). Je-li možné, abyste předběžně přijeli a vyhodnotili, jak moc náročná je demontáž a montáž dveří a kolik času by to zhruba zabralo? Moje adresa je Vltavská 247/15, 62500, Brno.
Vyhovoval by mi termín provedeni práce od 29.1 do 4.2, klidně i o víkendu.
Ještě bych se rád dozvěděl, kolik by to přibližně stalo včetně všech služeb, pokud bych kupoval dveře s cenou kolem 2000Kč/ks z Vašeho obchodu.

Děkuji a přeji hezký den.
Vladyslav Sherstobitov.
+420 773 893 015

Reagovat      

 • Nákup dveří s montáží

  Pavel Horký (7.1.2019 08:01)

  Dobrý den,

  výsledná cena za pořízení 4ks plných laminátových dveří vč. kování a montáže bude začínat na částce cca 18tis. Kč. Cena se dále odvíjí od typu laminátu, výplně dveří, eventuálně potřeby atypického rozměru dveří nebo jakékoliv úpravy dveří při montáži a dále také od zvolení jiného modelu dveří, např. s prosklením z čehož vyplývá, že výsledná cena se může zásadně lišit od ceny počáteční.


  S pozdravem Pavel Horký

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím