Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

KUCHYNĚ

Irena chanátová (18.10.2015 16:59)

PROSÍM HLEDÁM KUCHYNI NEBOLI NÁVRH DO TVARU U S VYVÝŠENÝM BAROVÝM PULTEM. POSTUP NÁKRESU Z HRUBA PO LEVÉ STRANĚ LEDNICE- PRAC.DESKA -ROH -OKNO .POD OKNEM DŘEZ ,MYČKA -PRAC.DESKA -ROH PAK INDUKCE PRAC.DESKA -PAK VESTAV.TROUBA A MIKROVLNKA A ZAKONČENO BAROV.PULTEM S VYVÝŠENOU DESKOU AŤ NENÍ VIDĚT DO KUCHYNĚ. MÁTE NĚJAKOU TAKOVOU KUCHYNI CO BY SE HODILA .?ČISTĚ ROVNÉ DVÍŘKA ŽÁDNÉ VYŘEZY. KOLIK BY ASI VYŠLA CENA ZHRUBA .BEZ SPOTŘEBIČŮ.DĚKUJI CHANÁTOVÁ

Reagovat      

 • Kuchyně

  Kalábová Lenka (23.10.2015 15:09)

  Vážená paní Chanátová,
  děkujeme Vám za Váš zájem o naše služby. Vyrábíme nové kuchyně na míru tak, aby byly v daném prostoru účelně a prakticky navrženy.
  Každá kuchyň může být vybavena individuálně podle požadavků a potřeb zákazníka o ukládání jednotlivých věcí do kuchyně. Na trhu jsou spousty doplňků, typů kování a výsuvů, drátěných programů, dřezů a spotřebičů, kterými můžete svou kuchyň vybavit, které samozřejmě zvyšují komfort při užívání kuchyně a šetří Vaše kroky a Váš čas. Všechny tyto aspekty ovlivňují cenu kuchyně. Kuchyň je investice na 20 let dopředu. Nesnažíme se tedy o co nejnižší cenu, ale upřednostňujeme funkčnost a kvalitu.


  Grafický návrh kuchyně včetně cenové nabídky Vám vypracujeme zdarma a nezávazně včetně cenová nabídky.
  Pokud budete mít opravdu vážný zájem o naši nabídku, je lepší osobní kontakt s prodejcem, který se Vám bude rád věnovat, zjistí Vaše potřeby a představy a vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Pomůže Vám Váš prostor naprojektovat tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval jak po designové tak po praktické stránce.
  Pošlete-li nám na sebe telefonní číslo, rádi Vám zavoláme nebo si domluvte prosím na níže uvedeném telefonním čísle schůzku u nás na studiu.
  Jsme tu pro Vás pondělí - čtvrtek od 9:00-19:00 hodin.
  S pozdravem Kalábová Lenka

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím