Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

ceny kuchyní

Hana Krumlová (21.2.2017 09:04)

Dobrý den, v popovině příštího roku se budeme stěhovat do nového bytu ve Šlapanicích - Brněnská pole. Vzhledem k tomu, že ráda vařím a že v bytě 3+kk budu zároveň i v místností s kuchyní sama bydlet (spát), tak bych moc ráda měla tak hezkou a účelnou kuchyň jako např. máte ve své webové fotoprezentaci (kombinace třešeň + slonová kost). Nikde ale není uvedena ani orientační cena sestav a nevím, má-li vůbec smysl se na Vás v budoucnu obrátit vzhledem k patrně vyšší finanční náročnosti. Lze alespoň orientačne sdělit kolik stála výše uvedená sestava bez spotřebičů a se spotřebiči.
Děkuji.
Krumlová

Reagovat      

 • ceny kuchyní

  Karel Kaláb, HEZKYDOMOV.cz (21.2.2017 09:59)

  Dobrý den paní Krumlová,
  informace o ceně jiné kuchyně je pro Vás nevypovídající a může být i zavádějící. Každá kuchyň je originál. Ceny jsou značně rozdílné podle použitých materiálů a vnitřního vybavení. Umíme udělat luxusně vybavené ale také jednoduché a levné kuchyně. Pro předběžné stanovení ceny Vaší kuchyně Vás rádi uvítáme v našem studiu, kde s Vámi náš prodejce navrhne takové řešení, které bude splňovat Vaše představy. Stačí vyplnit náš online formulář a náš prodejce si s Vámi domluví schůzku.
  Těším se na Vaši návštěvu
  S pozdravem Karel Kaláb

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím