Tel.: kontakty,   E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz,   Po-Pá: 10:00-18:00 hod Facebook   Instagram

Diskuse a poradna

Diskuze a poradna neslouží ke zpracování cenových nabídek a poptávek. V případě že budete mít zájem o zpracování nabídky nebo poptávky, zasílejte nám je prosím na e-meil: cech(zavinac)hezkydomov.cz

« Zpět na přehled témat

Botník

Martin Mulíček (26.4.2015 11:47)

Dobrý den

Měl bych dotaz zda je možné z Vaší strany vyrobit botník v rozměrech cca v: 110, š: 65, h:25 do malé předsíně v dekoru bříza sněžná. Potřebuji botník s dvířky, jde mi zejména o propojení designu s již existující vestavěnou skříní. Moji designovou představu botníku uvádím níže v odkazu. Ideální představa je tip-on + plynové písty, ale jelikož je pro mne primární cena, jsem připraven ke kompromisům. Cena 11 000 Kč za botník (botník portobello) je pro mne neakceptovatelná. Řeším, zda se mi vůbec vyplatí botník na míru či nikoliv. Proto bych prosil alespoň přibližnou kalkulaci na základě mých zaslaných rozměrů?
http://www.nabytek-eno.cz/zbozi/19459/botniky/botnik-portobello/

Děkuji za info a s pozdravem Mulíček

Reagovat      

 • Botník

  Martina Jelínková (21.5.2015 11:34)

  Dobrý den pane Mulíčku.
  Naše společnost je schopna vyrobit nábytek dle přání zákazníka. Cena se vždy odvíjí od použitých materiálů a technických řešení jednotlivých kusů nábytku. Nejlepší by bylo kontaktovat některého z našich prodejců a domluvit se přímo s ním.
  S pozdravem Martina Jelínková

  Reagovat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím